ZoneAlarm Internet Security Suite 10.1.056.000 2012 Full

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
Birçok program virüsleri ve casus yazılımları silebilir ancak bir kere bu zararlı yazılımlar bilgisayarınıza girdi mi, kendinizi korumak için çok geç olabilir. ZoneAlarm Internet Security Suite (İnternet Güvenlik Programı) bilgisayarınızı zararlı yazılımların tehlikelerinden korur ve içerdiği farklı özellikler ile sistem güvenliğinizi arttırır.Sisteminizi ve işletim sisteminizi rootkit’lere karşı korur.
İşletim Sistemi Güvenlik Duvarı isimli özelliği ile her daim rootkit koruması sağlar ve virüslere, casus yazılımlara ve rootkit’lere karşı koruma sağlar.
Sisteminizde yüklü olan yazılımları denetler ve güvenlik yazılımlarını devre dışı bırakmak isteyen yazılımları engeller.
Bilgisayarınızı açtığınızda işletim sisteminiz çalışmaya başladığı anda devreye giren teknolojisi ile sistem güvenliğinizi arttırır.
Sisteminizi iç ve dış tehlikelere karşı güçül bir savunma sistemi ile koruyan ZoneAlarm ile hacker’lara karşı da sisteminizi görünmez hale getirebilirsiniz.
Bilgisayarınız içerisindeki veya internet üzerinden sisteminize olan her türlü tehlikeyi görüntüleyen, engelleyen yapısı ile sisteminizi korur.
Tam görünmezlik modu sayesinde hacker’lara karşı savunmasız kalmazsınız.
Zararlı yazılımları anında temizler.
Ödül kazanmış antivirüs yazılımı ile virüsleri, onlar bilgisayarınızı etkileri altına almadan bulur, durdurur, engeller ve siler.
Gelişmiş Antivirüs Motoru: Zararlı yazılımları bulan ve yok eden gelişmiş bir motora sahiptir.
Yeni Tarama Modu: Daha hızlı, daha kesin ve daha derin taramalar yapmanıza olanak tanır.
Kernel-Seviyesi Virüs Koruması: Sisteminizi işletim sistemi seviyesindeki tehditlerden de korur.
Hızlı Güncelleme: Diğer yazılımların bulamadığı virüsleri anında belirler ve siler.
E-Posta Koruması: Tehlikeli ekleri, zararlı mesajları, onlar sisteminize virüs bulaştırmadan bulur ve engeller.
Ödüllü anticasus yazılım teknolojisi sayesinde casus yazılımları otomatik olarak görüntüler ve bloke eder.Casus siteleri engelleyerek internetten sisteminize sızmaya çalışan casus yazılımları engeller.
Kernel seviyesindeki casus koruması ile işletim sisteminizi korur.
Saat başı güncellenen veritabanı ile son casus yazılımları da anında tanır ve engeller.
Casus yazılımların yanında reklam yazılımlarını da engeller.
Kimlik Hırsızlığı koruması ile eşsiz kimlik koruması sunan ZoneAlarm hırsızları kolayca engeller.
Casus yazılımların sisteminizi devre dışı bırakıp kimlik hırsızlarının bilgilerinizi çalmasına olanak tanımadan zararlı yazılımları engeller.
Günlük kredi görüntülemesi ile eposta adresine her gün kredi işlemlerinizi göndererek ilk elden bilgilerinizi kontrol etmenizi sağlar.
Alarm sisteminin yanında aylık olarak raporlama sistemi de mevcuttur.
ZoneAlarm Internet Security Suite’in sunduğu ek özellikler:
Anti-Spam, Anti-Phishing: Aktif spam koruması ile hesap hırsızlarına karşı uyanıktır.
Ebeveny Kontrolü: 30 kategoride belirlenen zararlı siteleri filtreler ve engeller. Ayrıca kategorilenmemiş siteleri de tarar ve gerekirse engeller.
Kablosuz PC koruması özelliği ile kablosuz internet bağlantısı üzerinden gelebilecek her türlü tehlikeye karşı koyar.
Gizlilik koruması özelliği ile açılır pencere reklamlarını, çevrimiçi profil hizmetlerini, çerezleri denetler.
Akıllı Savunma servisi ile gerçek zamanlı güncellemeleri, çabuk yanıt veren tehlike sinyali özellikleri sayesinde sisteminiz her an tetikte olur.
Hızlı, güvenli ve kolay özellikleri barındıran ZoneAlarm Internet Security Suite, yeni arayüzünde sahip olduğu tek tıklama ile “Onar” işlemleri gerçekleştirir ve kullanıcılara zorluk yaşatmaz.
Tek tıklama ile onarma özelliği.
Milyonlarca yazılım ile uyumlu çalışan otomatik güvenlik ayarları düzenlemesi özelliği ile yazılımların güvenliklerini de test eder.
Oyun modu ile siz oyun oynarken o sisteminizi zararlı yazılımlardan temizler.
Sisteminizin tüm güvenlik önlemlerini tek bir program üzerinden almak istiyorsanız ZoneAlarm Internet Security tam aradığınız özelliklerde ve daha fazlasını sunan bir güvenlik yazılımıdır.


İçinde keygen mevcut lisansı alıp fulleyin denenmiştir

Boyut: 334-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Xp / Vista / 7/32x64bit
Donwload WU

Get zaSuite_101_056_000.part1.rar on Wupload.com

Get zaSuite_101_056_000.part2.rar on Wupload.comDownload FS


Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.