<<<ZoneAlarm Internet Security Suite 7.1>>>

kılıczade

Uzman üye
29 Eyl 2007
1,086
16
izmir *35*
http://www.tamindir.com/yukle.asp?id=3802


ZoneAlarm Internet Security Suite 7.1
Hepsi bir arada
Üçlü Defans Firewall™
Anti-Spyware
Antivirus
Kimlik & Özel Koruma
Email Güvenliği
Web İçeriği filtreleme
Anti-Phishing Koruma
Spam Engelleyici
İnternete bağlı PC’lerin üzerinde günümüzün saldırgan solucanlarına, Truva atlarına ve hacker’lara karşı koruma sağlayan bir virüs yazılımı ve güvenlik duvarı artık zorunlu bileşenler halini aldı. Şimdiye kadar genellikle iki program kurulmak zorundaydı. Hem güvenlik duvarı hem de virüs koruma arayan kullanıcı, genellikle farklı teknolojiler kullanan üreticilerin yazılımlarını birleştirince sorun yaşayabiliyordu. Yeni ZoneAlarm 5 ise bu karışıklığa son veriyor. Öncelikle ZoneAlarm’ın popüler güvenlik duvarı yine bedava geliyor. Security Suite sürümü daha gelişmiş özelliklerle kullanıcılardan ücret talep ederken (Yaklaşık 60 Euro) yeni antivirüslü ZoneAlarm’a (Yaklaşık 20 Euro) Computer Associates’in antivirüs teknolojisi entegre edilmiş bulunuyor. Ancak güzel olan, gerek güvenlik duvarının gerekse virüslere karşı koruma yazılımının (Suite sürümüne bir de çocuk güvenliği sistemi eklenmiş) aynı program arayüzü altında çalışıyor ve kontrol ediliyor olması.
zoneinternetscr.jpg


Artık neredeyse her yazılım üreticisi Internet Security Suite denilen programlar sunuyor. Bu programlara virüsler, hacker’lar ve spam için de tek tek koruma sistemleri eklenmiş oluyor ama bu yapılanma kullanıcının aklını karıştırabiliyor: Çünkü kullanıcı güvenlik duvarını durdurmak, bir virüs tarama işlemi başlatmak ya da spam için filtre ayarlarını değiştirmek için arayüzleri kısmen birbirine benzeyen ayrı modüller çağırmak zorunda kalıyor. Sıklıkla her bir modülde özel bir kullanım konsepti öğrenilmek zorunda kalınıyor. Yani bu Security Suite’lerle konfor satın alınmıyor, yalnızca paradan tasarruf ediliyor.

ZoneAlarm, dünyanın en popüler güvenlik duvarı (firewall) yazılımıdır. ZoneAlarm, internette güvenliğinizden sorumludur. Ziyaret ettiğiniz web sitelerini, kullandığınız programları ve internet trafiğini her zaman denetler. MSN Messenger, ICQ, Internet Explorer vb. programları açtığınızda ZoneAlarm programların erişmek istedikleri IP adresi ve portu size bildirir. Akabinde karşınıza Allow veya Deny seçeneklerinden birisini seçmeniz gerekmektedir. "Allow" seçeneği programın/uygulamanın çalışmasına izin verirken, "Deny" seçeneği programın/uygulamanın çalışmasını engeller. Korsan (hacker) saldırılarından sizi koruyan ZoneAlarm, saldırı yapanın IP adresini ve portunu size bildirir. Programda, çerez (cookie) kontrolü de mevcuttur. Programın sihirbazı ve adım adım işlem yapabilme kullanımını kolaylaştırıyor. Çevrimiçi koruma sağlayan en iyi program olan ZoneAlarm'ı mutlaka denemelisiniz.
Uyumlu Anlık Mesajlaşma Programları:

 • MSN 6.2.0205 veya daha yükseği
 • Windows Messenger 4.7.0.2009 veya daha yükseği
 • Yahoo! IM 5.5.1226 veya daha yükseği
 • Yahoo! Japan IM* 5.1.0.1095 veya daha yükseği
 • AOL IM 5.2.3292 veya daha yükseği
 • ICQ Pro 2003b veya daha yükseği
 • ICQ Lite 5.0 veya daha yükseği
 • Trillian (/MSN/YIM/AIM/ICQ) 0.74i veya daha yükseği
 • Trillian Pro (/MSN/YIM/AIM/ICQ) 1.0 veya daha yükseği
 • GAIM (/MSN/YIM/AIM/ICQ) 0.74 veya daha yükseği
 • Miranda (MSN/YIM/ICQ) 0.3.2 veya daha yükseği
Sürüm : 7.1
Önemli! Programı indirdiğinizde biraz şaşırabilirsiniz. Çünkü ZoneAlarm küçük bir program yardımı ile güvenli yollardan download ediliyor. Yani bizden 201 Kb'lık programı indirdiğiniz zaman işletim sistemini seçiyorsunuz ve sonra programı download etmeye başlıyorsunuz...

bu linkteki keygenle full yapabilirsiniz https://tik.lat/NvQOc
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.