Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Genel İçerik
> Yerli ve Yabancı Diziler > Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi Kurtlar Vadisi dizisi hakkında herşey..

Polat Alemdar kimdir ? Kimin adına çalışmaktadır ? / Polat Alemdar hakkında herşey

Kurtlar Vadisi

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 19-01-2014 17:52   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
09/2013
Nereden
İstanbul
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 1008
Teşekkür (Aldı): 989


Polat Alemdar kimdir ? Kimin adına çalışmaktadır ? / Polat Alemdar hakkında herşey
Polat AlemdarProgramlar :Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Terör
Kurtlar Vadisi Filistin
Kurtlar Vadisi Pusu
İlk görünüm Kurtlar Vadisi 2. Bölüm
Canlandıran Necati Şaşmaz
Bölüm sayısı 96(KV), 2(KVT), 206(KVP)
Sezon(lar) 4(KV), 1(KVT), 11(KVP)
Yaratan Raci Şaşmaz
Aile Ömer Candan
Nazife Candan
Mehmet Karahanlı(Ölü)
Nergiz Karahanlı (ölü)
Safiye Karahanlı
Genel bilgiler
Doğum Efe Yakup Karahanlı
15 Aralık 1971
Elazığ
Cinsiyeti Erkek
Mesleği İstihbaratçı (Eski KGT elemanı)
Yaşı 42
Takma adı Can Polat, Usta
Eşi Ebru Duru (Ölü)
İnci Tataroğlu (Ölü)
Çocukları Elif Alemdar
Polat İnci Alemdar(ölü)
Ali Alemdar(Evlatlık)
Dini İslam
Seslendiren Umut TabakAslan Akbey tarafından yetiştirilen, lise yıllarından itibaren devlet adına çalışmaya yemin etmiş üst düzey bir devlet görevlisidir. Küçükken Aslan Akbey tarafından kaçırılmış ve Ömer Candan ile Nazife Candan'ın yanına evlatlık olarak verilmiştir. Böylece Mehmet Karahanlı'nın oğlu Efe Yakup Karahanlı; Ali Candan olmuştur. Aslan Akbey tarafından devlet görevlisi olarak devlet istibaharat örgütü olan Kamu Güvenliği Teşkilatı (KGT)'na hizmet etmek için yetiştirilmiştir. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Mülkiye) Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra Kosova'daki Türk Konsolosluğu'nda diplomat olarak çalışmıştır. Ali Candan, birçok görevlerde bulunmuş, son olarak Kosova'da UÇK kampında operasyon tatbîkatı yaptığı sırada Aslan Akbey tarafından İstanbul'a çağırılıp hayatının en zor operasyon görevi verilmiştir; Kurtlar Vadisi operasyonu. Görevin amacı, Mehmet Karahanlı'nın baron olduğu büyük bir konsey tarafından yönetilen Türk mafyasını deşifre edip çökertmektir. Yalnız mafyayı çökertmesi için ölmüş olarak gösterilip estetik ameliyatla yeni bir kimliğe bürünmesi gerekmektedir. Ali Candan bu operasyonu kabul edip estetik ameliyatla, çok sevdiği nişanlısı Elif Eylül'den ve sevdiklerinden vazgeçmek zorunda kalmış, Duran Şatıroğlu'nun yeğeni Polat Alemdar kimliği ile Türk mafyasının içerisine sızdırılmıştır.
İlişkileri deşifre edip, sistemi çökertmek üzere mafyanın içerisine girmiş, çetelerin Küresel Güçler ile nasıl işbirliğine girdiğine şahit olmuş gizli bir devlet görevlisidir. Polat'ın misyonu yine akıl, cesaret ve organizasyon becerisi gerektirmektedir. İşlenen faili meçhulleri, sebepleri ve sonuçlarıyla, çağın en önemli silahı “Para” üzerinden ortaya çıkarmak istemektedir. 21. asırda tüm dünyanın Avrasya için son kozlarını paylaştığını ve Türkiye'nin de Avrasya'nın kalbi olduğunu gören Polat, son görevi için ekibini yeni insanlarla genişletmiştir.
Polat Alemdar İngilizce, Fransızca, Arapça, Rusça ve Kürtçe'yi çok iyi konuşur. Her tür silah ve dövüş konusunda uzmanlaşmıştır.
Polat Alemdar, Dünya Baronu tarafından Baronluğa kadar yükseltilmiş, hatta masonik bir örgüt tarafından Lübnan başbakanı Fuad Sinyora'ya zorla suikast düzenlemesi için Suriye'ye dahi gönderilmiştir.
Polat Alemdar Irak'ta girdiği operasyonda Türk askerlerinin kafasına çuval geçiren Amerikalı komutan Sam William Marshall'ı başa baş bir kavganın sonunda bıçaklayarak öldürmüştür.
En yakın dostu Süleyman Çakır'dan kalan adamlarıyla birlikte ülkeyi ele geçirmeye çalışan İskender Büyük adındaki emekli bir generalle savaştı. İskender Büyük'ün ortaya çıkması, İhtiyarlar adı verilen Türk derin devletinin Polat Alemdar ile temasa geçmesini sağlamıştır. Bu yüzleşmenin gerçekleşmesini istemeyen İskender Büyük'ün tüm engellemelerine karşın, Polat Alemdar buluşmayı gerçekleştirmiştir. Bu buluşma neticesinde ülke hakkındaki en net bilgileri edinmiş ve İhtiyarların desteği ile hareket rotasını belirlemiştir.
Annesinin kalp krizi geçirmesi yüzünden Ebru Duru ile evlenmiştir. Kayınpederi Ercüment Duru'nun İskender Büyük'ün adamı olduğu ortaya çıkarmıştır. İskender Büyük ve yapılanması ile savaşmıştır. Başbakana yapılması planlanan suikasti engellemeye çalışırken başbakanın koruması tarafından vurulmuş ve ağır yaralanmıştır.
En nihayetinde İskender Büyük, Davut Tataroğlu, İstihbaratlar ve Müsteşarlar gibi birçok üst düzey kişi ve makamı belirli bir amaç doğrultusunda, belirli sürelerde kullanan en büyük ve derin yapılanmayı, yani Gladio'yu keşfetmiş. Bu oluşumun Türkiye sorumlusu Aron Feller ile yüzleşmiş ve onunla mücadeleye girişmiştir.
Gladio, Polat Alemdar'ın en yakın adamlarından birisi olan Abdülhey Çoban'ı kaçırıp konuşturmayı denemiş fakat kullandıkları yöntemler sonucu Abdülhey'in hafızasının son 10 yılı silinmiştir. Polat Alemdar Abdülhey'in kayıp hafızasını geri getirmeyi başarmıştır. Peşindeki Gladio yapılanmasını atlatmaya çabalamaktadır. 2 kez Türkiye başbakanını suikastten kurtarmıştır. İstanbul'da bir nükleer bombanın patlamasına engel olmuştur.
İskender Büyük, en büyük düşmanı Polat Alemdar'ı yok etmek için karısını öldürüp kızını kaçırarak Aron Feller'e teslim etmiş, ancak bu davranışının bedelini canıyla ödemiştir.
Polat Alemdar ilerleyen bölümlerde yaptığı operasyonda başarısız olduğundan KGT başkanlığı görevinden alınmış, yerine Ünsal Kemal Alnıaçık getirilmiştir. Devlet ile yolları artık ayrılmış olan Polat Alemdar, amacına ulaşmak için yöntem değiştirmiş; Şeref Zazaoğlu, Zülfikar Ağa, Baba Memduh ile iş birliği içine girip, mafya yapılanmasına tekrar dönmüştür. Sonraki bölümlerde bunun İhtiyarlar tarafından oynanmış bir oyun olduğu ortaya çıkmış ve Polat Alemdar KGT başkanlığı görevine tekrar dönmüştür.
İlerleyen zamanlarda sağ kolu olan Memati Baş suikaste uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Bu Polat Alemdar'ı psikolojik travma sürecine sokmuştur. Eski İhtiyarlar Başkanı ise suikast sonucu öldürülmüştür, yerine gelen yeni İhtiyarlar Başkanı Adil Eşrefoğlu(Doğu Eşrefoğlu'nun kardeşi), Polat Alemdar'ı KGT görevinden Alıp Yerine Mete Aymar ve Mete Ağır getirilmiştir.
İhtiyarlar Başkanı Adil Bey, Polat Alemdar'a sonu ölüm olan bir görev vermiştir. Burada Polat'ın görevi örgütü çökertmek ve başkanı öldürmektir. Bunu başaramaz. Çıkan çatışmada ağır yaralanır ama bir mühdet öldü zannedilir ve kayıtlara öldü olarak geçirilir. Artık Polat Alemdar'ın kimliği yoktur. Polat, belli bir süre yaşadığını herkesden saklamış, maske takarak görevine devam etmiştir.
İlerleyen bölümlerde İhtiyarlar Heyetinin yeni başkanı olan aksaçlı Adil Bey, kötü bir oyun ile makamından edilmiş ve yerine yeni gelen Sencer Bey, devletin bölgesel güç olma stratejisinden çıkararak NATO'nun emrine sokmaya çalışmaktadır. Memati'nin ölümü, Polat'ın Suriye'de zarar görmesi Sencer Bey'in oynudur. Birçok devlet kurumu, Mete Ağır ve başta KGT, bu oluşumu ve değişime erken uyanıp Maskeli -daha sonradan öğrendikleri Polat Alemdar-la birlikte hareket etmiştir.
Sencer ise Poyraz adında hainlik etmiş eski bir istihbaratçıyı operasyonal işleri yapması için Özbekistan'dan çağırır. Poyraz, Polat Alemdar ve ekibini yok etmek için uğraşacaktır. Alemdar'ın ailesine de zarar verir.
Polat, Sencer Bey'i deşifre ederek heyeti kurtarır. Ancak kendisi tehlikeye düşer. Poyraz'a esir olan Polat, Poyrazı tapınakçılara gönderir. Poyraz tapınakçı olur. İlk görevi İhtiyarları yıkmaktır. Bunu başarır. heyet deşifre olur.
Polat, deşifre olan eski heyeti yok ederek yeni heyeti oluşturmak için "Soy Kitabı" na ulaşarak yeni heyet üyelerini göreve çağırır. Heyet eskisi gibi güvenli ve tehlikesiz bir biçimde yeni üyeleriyle hükmüne devam eder. Yeni ak saçlı ise "Hoca" dır. Sırrı bilen tek kişi olan Polat Alemdar kendisi hakkında infaz kararı çıkarır ancak KGT Lideri Akif tarafından boğulurken ihtiayarlar tarafından ölümü engellenir ve aksaçlı seçilir.
Polat Alemdar, dağılan ekibini toparlamak ister. Polat, akşaçlı olduktan sonra naib görevine getirdiği Abdülhey ile temas kurmuş ancak Abdülhey, Polat yaşadığını sakladığı için kırgınlık duyduğundan Polat'ın tekliflerini kabul etmemiştir.
Polat'ın öldüğünü sanan Cahit'in intikam almak için içine sızdığı Tapınakçılar adındaki büyük masonik oluşum ile mücadeleye giren Polat, Kara'ya bir görev verir. Tapınakçılar'ın İhtiyarlar Heyeti'ne zarar vermek amacıyla Türkiye'ye getirdiği Armegeddon Timi'ne karşı tüm dünyada mücadele edecek olan Siyah Sancak Timi kurulacaktır.a___________________________________________

bir Ankara gazetesinde, fotoğrafı yanında Amiral Vilyamson'un
66 santimetre karede gülüyor, ağzı kulaklarında, Amerikan amirali
Amerika, bütçemize 120 milyon lira hibe etti, 120 milyon lira.
"Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz, dedi Hikmet
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."

 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür

Barkod* Teşekkür etti.
Alt 21-01-2014 21:26   #2
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
06/2012
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 2
Teşekkür (Aldı): 12
Güzelll.....
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2014 01:37   #3
  • Teğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
05/2013
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 101
Teşekkür (Aldı): 29
polat alemdar diye girdik dizinin 11 yıllık özetini okuduk
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2014 21:58   #4
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
12/2010
Nereden
adıyaman
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 22
Teşekkür (Aldı): 2
belki bir gün gerçekten böyle bir kurumun olduğu ortaya çıkar kim bilir___________________________________________

GÖKLERİN ENGİN DERİNLİKLERİNDE BİR BİLİNMEZ
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli

wau