THT DUYURU

League of Legends League of Legends oyununa ait paylaşımlar..

Seçenekler

LOL 10.4 Yaması Üst Koridor En Güçlü 3 Şampiyon

sbcNN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2016
Nereden:
Ionia
Yaş:
21
Mesajlar:
1.404
Konular:
59
Teşekkür (Etti):
777
Teşekkür (Aldı):
292
Ticaret:
(0) %
4 Hafta önce
#1
LOL 10.4 Yaması Üst Koridor En Güçlü 3 Şampiyon
Üst Koridor


Büyük Düellocu Fiora


Valoran'ın En Korkulan Silahşoru Olan Fiora Mavi Çelikten Kılıcının Hızı Kadar, Acımasızlığı Ve Keskin Zekâsıyla Da Tanınır. Demacia Krallığı'ndan Laurent Ailesi'nin Üyesi Olan Fiora, Neredeyse Sonlarını Getiren Bir Skandalın Ardından Kontrolü Babasının Elinden Alıp Ailenin Başına Geçti. Laurent Ailesi'nin İtibarı İki Paralık Olmuştu Ama Fiora Ailesinin Şerefini Ve Demacia'nın Büyük Aileleri Arasında Hak Ettiği Yeri Geri Kazanmasını Sağlamak İçin Bütün Gücüyle Mücadele Etmeye Ant İçti.

Rün & Build

Rünlerde Bulunan "Efsane: Kan" Ve "Kan Tadı", Eşyalar, Pasifi Ve Ulti (R) Yeteneğinde Mevcut Yüksek Can Çalma Değerleri Sebebiyle Koridor Safhasında Düşman Şampiyon İle Yapılan Savaş Sonrası Canını Toplaması Kısa Süren, Uzun Süreli Savaşlarda Gerçek Hasar Veren Pasifi Nedeniyle Yüksek Oranda Galip Çıkmasından Ötürü Üst Koridorda Sıklıkla Seçilen Şampiyonlar Arasındadır.

Rün & Build İçin Tıkla!

Saygın Mucit HeimerdingerDâhi Olduğu Kadar Tuhaf Yordle Bilim Adamı Profesör Cecil B. Heimerdinger, Piltover'ın Gelmiş Geçmiş En Yenilikçi Ve Saygın Mucitlerinden. Çalışmalarına Takıntıyı Andıran Bağlılığıyla, Evrenin En Aman Vermez Sorularına Yanıt Bulmak İçin Çabalıyor. Teorilerinin Çoğu Anlaşılmaz Görünse De Heimerdinger, Piltover'ın En Mucizevi Ve Bir O Kadar Da Ölümcül Makinelerinden Bazılarını İnşa Etmiş Ve Daha Da Verimli Hale Gelmeleri İçin Dur Durak Bilmeden İcatlarını Kurcalıyor.

Rün & Build

Q Yeteneği Sayesinde Koridor Safhasını Rahat Geçirebilen, 1v2 Savaşlarda Üstün Çıkma Şansı Yüksek Olan, E Yeteneğinde Kitle Kontrol Özelliği İle Kaçma Ve Yakalama Konusunda Eksiği Kapanan Ve Ulti (R) Yeteneği İle Diğer Yeteneklerini Geliştirerek Yüksek Hasar, Alansal Kitle Kontrol Ve Yavaşlatmaya Sahip Oynanışı Zor Şampiyonlardan Birisidir.


Rün & Build İçin Tıkla!

Deli Bozuk Süvari KledKorkusuz Olduğu Kadar Aksi Yordle Kled, Noxus'un Vahşi Cesaretinin Vücut Bulmuş Hali. İmparatorluk Askerlerinin Gıptayla Andığı Bir Simge Olsa Da Subaylar Ona Temkinli Yaklaşır, Asiller İse Nefretle Bakar. Birçok Askere Göre Kled, Lejyonların Çıktığı Bütün Seferlerde Savaşmış, Akla Gelebilecek Bütün Rütbeleri ''Elde Etmiş'' Ve Bir Kez Olsun Çatışmadan Kaçmamıştır. Bu Hikâyelerin Gerçekliği Su Götürür Olabilir Olmasına Ama Bütün Bu Efsanelerin Bir Yanını Kimseler İnkâr Edemez: Sağı Solu Belli Olmaz Bineği Skaarl'ın Sırtında Hasımlarına Hücum Eden Kled, Kendisine Ait Olanı Korumak İçin Savaşır. Bir De Ele Geçirebildiği Her Ganimete Konmak İçin Tabii.
,
Rün & Build

Pasifi Olan Skaarl'ın Üzerinde İken Ve Düştüğünde Değişen Skillerini Varsayarsak 7 Skille Sahip Olan Kled, 1v2 Savaşlarda Ölüm Noktasına Gelip Tekrardan Savaş Pozisyonuna Dönebilen Şaşırtıcı Bir Karakterdir.

Rün & Build İçin Tıkla!
---------------------
Reuters
'GÖKBÖRÜ
Black-Leonx'
Konu sbcNN tarafından ( 4 Hafta önce Saat 00:56 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler