THT DUYURU

League of Legends League of Legends oyununa ait paylaşımlar..

Seçenekler

LOL 10.4 Yaması Orman En Güçlü 3 Şampiyon

sbcNN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2016
Nereden:
Ionia
Yaş:
21
Mesajlar:
1.404
Konular:
59
Teşekkür (Etti):
777
Teşekkür (Aldı):
292
Ticaret:
(0) %
01-03-2020 01:30
#1
LOL 10.4 Yaması Orman En Güçlü 3 Şampiyon
Orman

Patron SettIonia'nın Yeni Yeni Oluşan Suç Dünyasının Liderlerinden Olan Sett, Noxus'la Olan Savaşın Ardından Ün Yaptı. Hayata Navori Arenalarında Mütevazı Bir Dövüşçü Olarak Atılsa Da Vahşi Gücü Ve Ne Kadar Dayak Yerse Yesin Bana Mısın Dememesi Sayesinde Hemen Ün Yaptı. Sett Yörenin Savaşçılarını Yenip Yükseldikten Sonra Dövüştüğü Arenanın Kontrolünü Kaba Kuvvetle Ele Geçirerek Zirveye Çıktı.

Rün & Build

Yakın Dövüş Şampiyonlar Arasında Garip Hasara Sahip Olan, Mana Barı Yerine Hasar Yedikçe İnat Biriktiren Bir Bara Sahip Olan Sett Pasifi Sayesinde Eksik Canına Bağlı Olarak Can Yenilemesi Kazanmakta. Biriken Tüm İnadı W Yeteneği İle Kalkana Çeviren Sett, Harcanılan İnat'a Göre Beklenmedik Hasarlar Verebiliyor.

Rün & Build İçin Tıkla!

Trol Kralı TrundleTrundle Çevresine Korku Salan Devasa Ve Hilekâr Bir Trol; Freljord Da Dahil Olmak Üzere Sopasıyla Alt Edemeyeceği Hiçbir Şey Yok. Kendi Bölgesini Canla Başla Koruyor Ve Evine Adım Atacak Kadar Ahmak Olan Herkesi Yakalayana Kadar Kovalıyor. Ardından Elinde Muazzam Gerçek Buz Sopasıyla Düşmanlarını İliklerine Kadar Dondurup Onları Sivri Ve Donuk Sütunlarla Deşiyor Ve Tundra Üzerinde Kan Kaybından Ölüşlerini Gülerek Seyrediyor.

Rün & Build

Pasifi Sayesinde Yakınında Ölen Rakip Birimlerin En Yüksek Can Değerinin Bir Kısmı Kadarı Can Yeniler. Q Yeteneği İle Rakip Birimin Saldırı Değerini Çalarak Yavaşlamasını Sağlar. Ulti (R) Yeteneği İle Kullanıldığı Anda Can, Zırh Ve Büyü Direncinin Bir Kısmını, İlerleyen Sürede 2 Katını Olacak Şekilde Çalarak Rakip Birimlerin Kırılgan Olmalarına Olanak Sağlamakta.

Rün & Build İçin Tıkla!

İblis Soytarı ShacoUzun Zaman Önce Yalnız Bir Prense Oyuncak Olsun Diye Yapılmış Efsunlu Kukla Shaco, Artık Ölüm Ve Kargaşadan Haz Duyuyor. Karanlık Büyülerle Yozlaşması Ve Biricik Sahibini Kaybetmesi, Bir Zamanların Bazik Kuklasını Yalnızca Eziyet Ettiği Zavallı İnsanların Istırabından Zevk Alır Hale Getirmiş. Oyuncaklarını Ve Basit Hilelerini Ölümcül Şekilde Kullanıyor Ve Kanlı ''Oyunlarının'' Sonuçlarını Son Derece Komik Buluyor. Eğer Gecenin Ortasında Karanlık Bir Kahkaha Duyduysanız, İblis Soytarı Sizi Bir Sonraki Oyuncağı Olarak Belirlemiş Olabilir.

Rün & Build

Q Yeteneği Sayesinde Görünmez Olup Pasifinden Gelen "Rakibin Arkasından Vurulduğunda Fazla Hasar Vermesi Sebebiyle Fazla Hasar Çıkarabilmekte. W Yeteneği Sayesinde Korkutma Uygulayıp İlk Safhalarda Fazla Hasar Ve Korkutmadan Ötürü Biraz Kanser Şampiyon Olma Niteliğindedir. Ulti (R) Yeteneği İle Çıkardığı Kopyası Sebebiyle Güzel Oyunlar Yapılabilmektedir.

Rün & Build İçin Tıkla!
---------------------
Reuters
'GÖKBÖRÜ
Black-Leonx'

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler