THT DUYURU

League of Legends League of Legends oyununa ait paylaşımlar..

Seçenekler

LOL 10.4 Yaması Alt Koridor - Destek En Güçlü 3 Şampiyon

sbcNN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2016
Nereden:
Ionia
Yaş:
21
Mesajlar:
1.404
Konular:
59
Teşekkür (Etti):
777
Teşekkür (Aldı):
292
Ticaret:
(0) %
02-03-2020 01:33
#1
LOL 10.4 Yaması Alt Koridor - Destek En Güçlü 3 Şampiyon
Alt Koridor - Destek

Dalga Çağıran NamiDenizlerden Gelen İnatçı Ve Genç Bir Vastaya Olan Nami, Targon'lularla Aralarındaki Kadim Akdin Geçersiz Kılınmasından Beri Dalgaları Geride Bırakarak Kuru Topraklara Seyahat Eden İlk Marai Kabilesi Üyesi. O, Başka Hiçbir Seçeneği Olmadığından Halkının Güvenliğini Sağlayacak Kutsal Ayini Gerçekleştirme Görevini Tek Başına Üstlendi. Nami Yeni Çağın Kargaşasının Ortasındaki Belirsiz Bir Geleceğe Doğru Cesurca Ve Kararlılıkla İlerlerken, Dalga Çağıran Asasıyla Okyanusların Gücünü Kullanıyor.

Rün & Build

Havaya Savurma, Hapsetme Yavaşlatma Ve Kendi Takım Arkadaşına Can Basarak Destek Sınıfında Bu Yamanın En Güçlü Şampiyonu Nami. Q Yeteneğini İsabet Ettirdiği Rakip Şampiyonları Sersemletmesinden Ziyade, E Yeteneği İle 3 Düz Vuruşunun Yavaşlatma Etkisi Güzel Bir Özellik. Ayrıca E Yeteneği Kendi Takım Arkadaşın Üzerinde De Kullanılabiliyor. W Yeteneği İle Takım Arkadaşına Can Basarken Rakibe Hasar Verebiliyorsun.

Rün & Build İçin Tıkla!

Valoran'ın Koruyucusu TaricMuhafızın Sureti Taric, Runeterra'nın Hayat, Sevgi Ve Güzellik Bekçisi Olarak Akıl Almaz Bir Güce Sahip. Vazifesini İhmal Ettiği İçin Şerefi Lekelenen Ve Bu Yüzden Memleketi Demacia'dan Sürgün Edilen Taric, Günahlarının Kefaretini Ödemek İçin Targon Dağı'na Tırmandı Ve Yıldızların Arasında Daha Yüce Bir Vazifeyle Karşılaştı. Böylece Kadim Targon'un Gücünün Yanı Sıra Valoran'ın Koruyucusu Ünvanını Da Kuşanan Taric, Artık Hiçlik'in Sinsi Ve Karanlık Hamlelerine Karşı Her An Tetikte Bekliyor.

Rün & Build

Yürüyen Zhonya Denilen Şampiyon Taric. Q Yeteneği İle Can Basan, Düz Vurdukça Q Yeteneği Sıfırlanan Taric. E Yeteneği İle Bağlı Olduğu Takım Arkadaşıda Dahilinde Düz Bir Hat Üzerinde Sersemletme Uygulayabiliyor. W Yeteneği İle Kendisini Bir Takım Arkadaşına Bağlamakta, Bağlandığı Takım Arkadaşıyla Kendi Kullandığı Bütün Yetenek Etkileri Onuda Etkilemekte. R Yeteneği İse Yürüyen Zhonyaaa...

Rün & Build İçin Tıkla!

Fırtınanın Hiddeti JannaGücünü Runeterra Rüzgârlarından Alan Janna; Zaun'un Düşkünlerini Koruyan, Gizemli Bir Elemental Rüzgâr Ruhu. Bazıları, Onun Azgın Dalgalarla Boğuşup Haşin Fırtınalara Göğüs Germeye Çalışırken Tatlı Esintiler İçin Dua Eden Runeterra'lı Denizcilerin Yakarışlarıyla Varlık Bulduğuna İnanıyor. Gel Zaman Git Zaman, Onun Lütfu Ve Koruması İçin Zaun'un Derinliklerinden Yükselen Sesler, Janna'yı Zora Düşenler İçin Bir Umut Işığına Dönüştürdü. Nerede Ve Ne Zaman Ortaya Çıkacağını Kimse Kestiremese De Janna'nın Ansızın Yardıma Geldiğine Tanık Olanlar Az Değil.

Rün & Build

Evet Doğru. Dakikası Sadece 2.95'e Nefesini Kesicem...

Rün & Build İçin Tıkla!
---------------------
Reuters
'GÖKBÖRÜ
Black-Leonx'

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler