THT DUYURU

Linux Linux İle İlgili Bilgi Paylaşım Platformu

Seçenekler

Picasa (Linux) 3.0 Beta Download

_CaLaMiTy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
12/2008
Nereden:
.__CaLaMiTy__.
Mesajlar:
136
Konular:
45
Teşekkür (Etti):
107
Teşekkür (Aldı):
19
Ticaret:
(0) %
17-03-2009 23:39
#1
Picasa (Linux) 3.0 Beta Download
Picasa (Linux) 3.0 Beta Download
Picasa (Linux)

Tanıtım:
Üreticiden : Google'ın Picasa'sını kullanarak bilgisayarınızdaki resimleri birkaç saniye içerisinde bulup resimlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Resimlerinizin her zaman düzenli kalmasını sağlayan ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir yazılım.

Picasa PC'nizdeki tüm resimleri anında bulmanıza düzenlemenize ve başkalarıyla paylaşmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Picasa'yı kameranızdaki resimlerinizi bilgisayarınıza aktarmak için kullanarak işe başlayabilirsiniz. Artık Picasa'yı her açtığınızda program tüm resimlerinizi (hatta elinizde olduğunu unuttuklarınızı bile) otomatik olarak bulacak ve kolayca tanıyacağınız klasör adlarıyla tarihe göre düzenlenmiş görsel albümler halinde sıralayacaktır. Albümlerinizi sürükleyip bırakma yöntemiyle düzenleyebilir ve yeni gruplar yaratmak için etiketler hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca Picasa tek tıklamayla yapılan düzeltmeler ile güçlü efektleri parmak uçlarınıza getirerek gelişmiş düzeltme işlemlerini çocuk oyuncağına dönüştürmekte ve resimlerinizi başkalarıyla paylaşmanızı kolaylaştırmaktadır; resimlerinizi e-postayla gönderebilir evde basabilir hediye CD'leri hazırlayabilir ve hatta resimleri kendi blog'unuza asabilirsiniz.

BlogThis! özelliği sadece belirlenen ülkeler için İngilizce olarak mevcuttur.
---------------------
Flash Virüs Cleaner Sizlerle

http://www.turkhackteam.net/turkhack...ty-275742.html

//CaLaMiTy


_CaLaMiTy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
12/2008
Nereden:
.__CaLaMiTy__.
Mesajlar:
136
Konular:
45
Teşekkür (Etti):
107
Teşekkür (Aldı):
19
Ticaret:
(0) %
17-03-2009 23:40
#2
Editörden :

Benzer profesyonel uygulamaların sunduğu özellikleri içermesine karşın ücretsiz olarak kullanıma sunulan Picasa çeşitli yazılım siteleri tarafından ödüle layık görülmüş bir program. Eskiden ücretli olarak sunulan fakat Google arama motorunun desteği ile tüm kullanıcılara açık olarak sunulan bu mükemmel uygulamayla arşivinizdeki fotoğrafları tarih sırasına göre dizebilir üzerinde rötuş yapabilir fotoğraf makinenizdeki imajları bilgisayarınıza aktarabilir ve basılmış fotoğrafları tarayıcı yardımıyla dijital olarak saklayabilirsiniz.

Uygulama ilk çalıştırıldığında diskinizdeki imaj dosyalarını otomatik olarak tarayarak tarih ve klasör sırasına diziyor oluşturulan sıralama kategorilerine sol taraftaki düğmeler yardımıyla ulaşmak mümkün. Dosya tarama işlemi tamamlandıktan sonra imajlara not vererek slayt gösterisi yaparken ilgili imajların ilk sıralarda gösterilmesi sağlanabiliyor. İmajlara etiket eklemek kontrast-parlaklık ayarı yapmak çeşitli filtreler uygulamak istenilen açıyı kullanarak çevirmek kırmızı göz gidermek yakınlaştırmak kenarlarını kesmek büyütmek ve küçültmek uygulamanın diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Picasa JPG Raw Tiff Bmp Gif Psd Png Avi Mpg Asf Wmv Mov gibi tüm popüler grafik ve video dosyalarını gösterebiliyor.

Not: Bu sürüm içerisinde Wine ve Gecko arama motorunu barındırmaktadır.


Boyut : 30.5 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : LinuxPicasa (Linux) 3.0 Beta
---------------------
Flash Virüs Cleaner Sizlerle

http://www.turkhackteam.net/turkhack...ty-275742.html

//CaLaMiTyBookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler