THT DUYURU

Linux Linux İle İlgili Bilgi Paylaşım Platformu

Seçenekler

Pardus CD'leri Adresinizde!

nebula55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2009
Mesajlar:
222
Konular:
17
Teşekkür (Etti):
4
Teşekkür (Aldı):
14
Ticaret:
(0) %
17-07-2009 20:39
#1
Pardus CD'leri Adresinizde!
Pardus 2009 sürümü, yarın akşam saatlerinde kullanıcılarımızla buluşacak. Yarın, Pardus 2009'un duyurulduğu akşam saatlerinde, Özgürlükiçin'de de bazı güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bu sürprizlerimizin ilki: CD Gönder

Bu yeni bileşenimizle isteyen herkes özel baskılı Pardus 2009 CD'sine sahip olabilecek. Bunun için tek yapmanız gereken, sitemizde yakında hizmete girecek olan Pardus CD'si İstek Formu'nu doldurmak.
İstek formunu doldurduktan sonra e-posta adresinize, bilgilerinizi onaylamanız için bir e-posta gönderilecek. Gönderilen e-postada bulunan onay linkine tıkladıktan sonra CD'niz makul bir süre içinde kargoya verilecek. Kargonuza ait takip numarası daha sonra e-posta adresinize gönderilecek. Bu sayede kargonuzun nerede olduğunu an be an takip edebileceksiniz.
CD'ler kargoya "alıcı ödemeli" olarak verilecek. Böylece uygun bir kargo ücreti dışında CD temini için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. CD'nin size en ucuz şekilde ulaşması için kargo firmalarıyla görüşmemiz sürüyor.
CD Gönder projesiyle birlikte özellikle kotalı İnternet kullanıcıları ve ilgililer Pardus CD'lerine daha kısa süre içinde ulaşacak. Bu kapsamda dağıtılan CD'ler, Pardus 2009'un Türkçe kurulum CD'leri olacak.
Sürümün çıkmasının ardından, CD istek formuna Özgürlükiçin ve Pardus Projesi'nin ana sayfasından ulaşabilirsiniz.
Sürprizlerimiz devam edecek!
Özgürlük İçin den alıntıdır
zeratulas, DooMeD Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler