THT DUYURU

chat
Mac Mac dünyasını bu programlarla keşfedin.

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

IK Multimedia SampleTank 4.0.8 MacOSX

LosT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
Üyelik tarihi:
02/2015
Nereden:
-
Yaş:
21
Mesajlar:
7.716
Konular:
1236
Teşekkür (Etti):
1757
Teşekkür (Aldı):
1927
Ticaret:
(0) %
0
149
bir Hafta önce
#1
Hakkında
Yeni SampleTank 4 sıfırdan başlayarak tamamen yeni bir ölçeklenebilir arayüz, büyük ölçüde genişletilmiş bir örnek kitaplığı ve verimli disk akışı ile yeni bir ileri teknoloji ses motoru ile her müzisyenin müzik yaratma için “işe gitme” iş istasyonu olacak şekilde yeniden tasarlandı , hayal ettiğinizden daha güçlü müzik oluşturma araçları sunmak için. Genelde düzinelerce eklenti alabilecek olan şey, ilhamınızı devam ettirecek yıldırım hızında iş akışı için SampleTank 4’ün içinde gerçekleştirilebilir.
Her türlü sesi hızlıca bulun ve yeni derin, güçlü düzenleme seçenekleri ve yeni modülasyon matrisi ile ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Yeni dinamik “groove oyuncuları” – bir arpejatör, tıngırdatıcı, patern ve döngü oynatıcılar – seslerinizi her zamankinden daha hızlı şarkılar haline getirir.
Ayrıca, yeni bir canlı mod, SetTank 4’ü tüm set listelerini oluşturma ve her parametreye tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde kolayca eşleme yeteneği ile mükemmel performans ortağı yapar.
İlham verici yeni sesler, güçlü ses tasarımı özellikleri, gelişmiş oluk oluşturma ve tura hazır sahne optimizasyonu. SampleTank 4 gitmek istediğiniz yere götürür.
İndirme Linkleri
Turbobit 692 MB .zip
---------------------
Ne büyüksün ki, kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in aslanları ancak, bu kadar şanlı idi.
Sana dar gelmeyecek makber'i kimler kazsın?
"Gömelim gel seni tarihe"desem, sığmazsın.

Mehmet Akif Ersoy
S79 MeDuSa Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler