THT DUYURU
siber güvenlik eğitimi
Seçenekler

Kahraman Tanıtımı - Miya

BraveHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stajyer Moderatör
Üyelik tarihi:
08/2018
Nereden:
Pide Center
Mesajlar:
680
Konular:
198
Teşekkür (Etti):
604
Teşekkür (Aldı):
186
Ticaret:
(0) %
2
1082
10-05-2020 16:49
#1
Miya'nın Hikayesi

Miya Ay tapınağında doğdu ve kendini ay tanrısına sunabilecek kadar değerli olmak için çok çalıştı. Fakat insan ve ork ırkı arasında çıkan savaş, ay elflerinin yaşam alanı olan gölkenarının mehtaplı sahiplerine ulaştığında, Miya öne çıktı ve yurttaşlarına liderlik ederek yabancı işgalcilere başkaldırdılar. Ne kadar çok çaba harcamış olsalar da sayısız düşman orduları tarafından son savunmalarını yapacakları Ay Tapınağına çekilmeye zorlandırlar. Miya tapınağın ortasında diz çöküp son bir kez dua ederken insan ve ork ordularının bu kutsal yeri yok edecekleri o anda bir mucize gerçekleşti. Ay Tanrısı Miya'nın sesini duydu ve ona kulak verdi. Miya'yı kadim ve kudretli bir yay ile kutsadı. Yayını sıkıca tuttu ve bir ok attı. Bu ok yıldızların gücü tarafından kartal ruhuna dönüşerek düşman ordularını parçalara böldü. Miya yurttaşlarını tapınaktan çıkardı. Yayını her çektiğinde yıldız şeklindeki ok yağmurları düşmanların üzerine yağıyordu. Oklar kendi kendilerine uçuyormuşçasına hedeflerini buluyorlardı. İnsanlar ve orklar hızla geri çekilmeye başladılar. Miya ve yurttaşları Ay Tapınağı sahillerini geri aldılar, ve ay elfleri Miya'yı Ay Tanrısı'nın yeryüzündeki elçisi olarak tanıdılar. Miya kalbinin derinliklerinde bu sorunun kökten çözülmediğini, savaşların hiçbir zaman bitmeyeceğini biliyordu. Ay Tanrısının kutsamasıyla, bu Dünya'ya barış ve düzen getirebilecek bir krl bulabilme umuduyla Şafak Diyarına doğru uzun bir yola çıktı.

Miya Kahramanının YetenekleriMiya Önerilen Savaş Büyüsü

Fırla Büyüsü - Fırla Hareket hızını anında 42% artırır.Bu etki 10 saniye içinde azalarak yavaşlar.


İnfaz Büyüsü - İnfaz Belirlenen bir kahramana 240-800 puan gerçek hasar verir(seviye ile artar)


Miya için Önerilen BuildMiya için Dengeli BuildKaynak : https://tik.lat/8G12V
---------------------
Bedelse Dünya'ya bir Türk ! İşte o Türk , Mustafa Kemal Atatürk
𝚅𝚎𝚗𝚝𝚎𝚛𝚒𝚞𝚜 & 𝚁𝚞𝚖𝚎𝚡𝚞𝚜
syrex01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
08/2019
Mesajlar:
2
Konular:
0
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
4 Hafta önce
#2
5 yıllık miya main oyuncusuyum hayatımda böyle bir saçma rehber görmedim .umarım alıntıdır.adc kahramanı büyü gücü itemleri işlevsiz.zırh itemi tane cikiliyor oda build sonu
lyxG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İstihbarat Tim (Stajyer)
Üyelik tarihi:
01/2019
Mesajlar:
201
Konular:
16
Teşekkür (Etti):
43
Teşekkür (Aldı):
77
Ticaret:
(0) %
4 Hafta önce
#3
7 aydır oynamıyordum çar uçmuş gitmiş miya iyi de.. şimdi Layla coştu beklenen upgrade oldu güncellemede platform değişmiş oyun şimdi yavaş yavaş adam'a dönüyor.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler