Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform

Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform (https://www.turkhackteam.org/)
-   Modem (https://www.turkhackteam.org/modem/)
-   -   / [Modem] Port Açamıyorum Napabilirim? + Çözüm / Stajyer / (https://www.turkhackteam.org/modem/1466631-modem-port-acamiyorum-napabilirim-cozum-stajyer.html)

Leopic 12-02-2017 12:46 12:46

/ [Modem] Port Açamıyorum Napabilirim? + Çözüm / Stajyer /
 
Merhaba Arkadaşlar. Özgün bir konu ile karşınızdayım. Modeminizde port açamama sorununa değinicegim bugün. İnternetten araştırıyorsunuz ne yaptıysanız portu açamadınız.Bunun çözümünü şu şekilde sağlıyabilirsiniz örnek olarak kullandığınız internet firması TTNET siz hangi internet sağlayıcı firmasını kullanıyorsanız "Müşteri Hizmetleri"ni arıyarak şu şu portun açılması için bir istekte bulunabilirsiniz. Zaten kendileri açıyor. Eskiden kullandığım modemde port açma sorunu haliyle fazlaydı. Bende müşteri hizmetlerini arıyıp 80 portunun açılmasını rica ettim. 1 saat sonra portu açtılar. Bu şekilde bu soruna çözüm getirebilirsiniz arkadaşlar.Fakat iyi bir araştırın.http://www.turkhackteam.org/images/thtson2.pnghttp://i.hizliresim.com/6ro3g7.png


Benim modemim bu. Hemen googleye girip bu modemde nasıl port açabilcegimi araştırırım. Hala çözüm bulamadıysam müşteri hizmetlerini ararım. Sizinde bu şekilde yapmanızı öneriyorum.Bu konumda bu kadar arkadaşlar. Teşekkür Ederim & İyi günler.


Şu Anki Saat: 23:58

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.