THT DUYURU

Modem Airties, Tp-link, zyxel ve diğer tüm modem markaları hakkında bilgiler " kurulum, sorun " burada!

takipci
chat
Seçenekler

ZTE ZXHN H168A V2.0 Modem Kurulumu

InSpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
03/2019
Mesajlar:
984
Konular:
48
Teşekkür (Etti):
399
Teşekkür (Aldı):
218
Ticaret:
(0) %
20-09-2019 10:14
#1
ZTE ZXHN H168A V2.0 Modem Kurulumu


Dünyanın en büyük telekomünikasyon devlerinden biri olan ZTE’nin en yeni VDSL modem modellerinden biri olan ZTE ZXHNH168A V2.0 modelinin kurulumunu sizler için derledik.

İşlemlerimize, bilgisayarımızdan boş bir internet tarayıcısı açarak başlıyoruz. Sonrasında ise adres satırına 192.168.1.1 yazdıktan sonra Enter’a basarak ZXHN H168A V2.0 modem arayüzünün giriş sayfasına erişiyoruz. Bu adımda karşımıza kimlik doğrulama ekranı gelecektir. Kullanıcı adı ve şifre ekranlarına gerekli bilgileri yazarak modem arayüzüne erişiyoruz.Kullanıcı Adı : admin

Şifre : turktelekom

Bir sonraki ekranda ise kurulum işlemlerine hızlıca başlayabilmek adına modem Kolay Kurulum yardımcısını kullanıyoruz.Sonraki ekrandan ise İnternet Servis Sağlayıcı şirketimizden daha evvelden temin ettiğimiz hattımızı ait DSL Kullanıcı Adı ve DSL Şifremizi girmemiz gerekiyor. Bu adımda Türk Telekom (TTNET) dışında bir servis sağlayıcısı kullanmakta olan kullanıcılar, ‘TTNET Dışında Bir Servis Sağlayıcısı ile Kullanmak İçin Burayı Tıklayın’ bölümünü kullanabilir.Bir sonraki adımda kablosuz ağ verilerimizi dizayn ediyoruz. ZXHN H168A V2.0 modelinde, günümüzün pek çok modeminde yer alan 5GHz teknolojisi de yer alıyor. Ürünün kablosuz yayın özelliğini hem 2.4GHz bandında hem de 5GHz bandında kullanabiliyorsunuz. Gerekli isim ve şifre ayarlarını dizayn etmemizin ardından son adıma geçerek, modem kurulum işlemlerimizi tamamlayabiliriz.
Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler