Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam International Forum
> International Forum > News

20 yanvar faciəsi Ermənistan dövlət saytlarında anılıb.

News

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 06-09-2016 16:41   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
01/2016
Nereden
Bilinmez
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 666
Teşekkür (Aldı): 737


20 yanvar faciəsi Ermənistan dövlət saytlarında anılıb.20 yanvar faciəsi Ermənistan dövlət saytlarında duyudl.

Anti-armenia Team adlı Azərbaycanlı xakerlərdən ibarət qrup bu münasibətlə Ermənistanın bütün səfirliklərinin rəsmi saytlarını, beynəlxalq təşkilatlarını, eləcə də ermənistan Xarici İşlər Nazirliyinin rəsmi saytını dağıdıb. Dağıdılan saytlardan 41-i Səfirliyə, 6-ı Beynəlxalq təşkilatlara aid olmaqla 47 sayt sıradan çıxarılıb. Dağıdılan saytlarda 20 yanvarla bağlı video və fotolar yerləşdirilib. Qeyd edək ki, 2014-cü il iyulun 26-da "Anti-armenia Team"-in xakerləri Ermənistan prezidentinin və bu ölkənin bir çox mühüm nazirliklərinin saytlarını dağıdaraq sıradan çıxarıb. Erməni ekspertlər də öz müsahibələrində dəfələrlə "Anti-armenia Team"-in hakerlərinin Ermənistana milli səviyyədə problem yaratdığını etiraf edərək, həmin qrupla mübarizə etmək üçün kifayət qədər intellektual resusrsa malik olmadıqlarını dilə gətiriblər.

--------------------------------------

20 Ocak faciası Ermenistan devlet sitelerinde duyudl.

Anti-armenia Team adlı Azerbaycanlı xakerlerden oluşan grup bu münasebetle Ermenistan'ın tüm büyükelçiliklerinin resmi sitelerini, uluslararası örgütleri, hem de Ermenistan Dışişleri Bakanlığı resmi sitesini dağıtıp. Dağıdılan sitelerden 41'i büyükelçiliğe, 6'sı Uluslararası kuruluşlara ait olmak üzere 47 site sıradan çıkarılıp. Dağıdılan sitelerde 20 yanvarla bağlı video ve fotoğraflar yerleştirildi. Qeyd edek ki, 2014 yılının 26 da "Anti-armenia Team" in xakerləri Ermenistan Cumhurbaşkanı'nın ve bu ülkenin çok önemli bakanlıklarının sitelerini dağıtarak sıradan çıkardı. Ermeni uzmanlar da kendi müsahibelerinde defalarca "Anti-armenia Team" in hakerlərinin Ermenistan'a ulusal düzeyde sorun yarattığını kabul ederek, bu grupla mücadele etmek için yeterince entelektüel resusrsa sahip olmadıklarını dile getirdi


Çeviri : Qwer954
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli

wau