Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Genel İçerik
> Off Topic

Off Topic Hertürlü paylaşım ve sohbetin yapılabileceği serbest alan.


Ticarette Başarının Sırları

Off Topic

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt bir Hafta önce   #1
  • Online
  • Sosyal Medya Timi Asistanı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Dec 2015
Nereden
Öteki Taraf
Mesajlar
Konular


  
Ticarette Başarının SırlarıTicarette Başarıya Giden Yol1.Adım: Ticari zeka önemli bir unsurdur bu işten anlamayan bir adamın sonunun kötü olması elbette kaçınılmazdır. Hızlı ve akıllıca düşünmek zorundasınız ki bu da sizi başarıya doğru götürebilsin.
https://hizliresim.com/nOqE0M


2.Adım: Diliniz kıvrak değilse bu işi unutun şimdiden, içinize dönük dahi biri olsanız müşteri gördüğünüz an en iyi şekilde kendinizi ifade etmeniz gerekmekte. "Tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır" diye boşuna dememişler adamın mal dahi alacağı yoksa ürün almaya kendini bile ikna eder. Ve pazarlama taktiğinin başında dil gelir.
https://hizliresim.com/z0zn77
3.Adım:Güven verme: Güven verme en önemli başlıca unsurlardır , öyle bir güven vereceksiniz ki uçuruma dahi götürsen sizinle seve seve gelecektir.
https://hizliresim.com/dOVXmn
4:Adım: Memnuniyet-Güler yüzlülük: Güler yüzlülük en önemli adımlarından biridir kimse karşısında asık suratlı birini görmek istemez ama bir insan sıcak kanlı güler yüzlü anlayışlı bir insanı görmek için elinden geleni yapar. Ve sizi ona götürür.
https://hizliresim.com/OoXEgA5:İşinin iyisi ol: İşinizin iyi olun doktor, polis, temizlik görevlisi, tamirci ne olursan ol işinin her daim iyisi olmaya bak ki insanlar seni tercih etsin hatta akrabası dururken gelip işine sana yaptırsın.
https://hizliresim.com/EP137q


6:Tanıdıkla İş Yapma: "Babana bile güvenme" demişler. Akraba-tanıdıkla işe girmeyin çünkü onları kıramazsınız ama onlar sizi kırmaktan hiç çekinmezler.

    


__________________

insanüzgüntaife...

HACKERTHT

TASARIMA SON...

Konu léonαrdo tarafından (1 gün önce Saat 06:52 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Bölüm kurallarına uygun olmadığı için editlendi.
Online
 
Alıntı ile Cevapla
Alt bir Hafta önce   #2
  • Offline
  • Üsteğmen
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2016
Nereden
Uzay
Mesajlar
Konular


  


Açıklayıcı olmuş ellerine sağlık hocam
    


__________________

Bağımsızlık, Uğruna Ölmesini Bilen Toplumların Hakkıdır
-Mustafa Kemal Atatürk

Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.