THT DUYURU


Oyun Haberleri Oyunlarla ilgili her muhabbet burada

Seçenekler

Steam'den Tam Kapanma Kıyağı: PUBG ve FIFA 21'in Fiyatına Muhteşem İndirim Geldi

Eronmay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Haftanın Deneyimli Moderatörü
Üyelik tarihi:
07/2016
Nereden:
Kader
Mesajlar:
4.559
Konular:
634
Teşekkür (Etti):
633
Teşekkür (Aldı):
1407
Ticaret:
(0) %
0
323
bir Hafta önce
#1
Dönem devre gerçekleştirdiği indirim kampanyalarıyla oyunseverlerin dikkatini çekmeyi seven Steam, şimdi de iki popüler oyunun; PUBG ve FIFA 21'in fiyatlarına kaçırılmayacak indirimler yapmış oldu.
Battle royale türünün bayrak taşıyan yapımlarından kabul edilen PlayerUnknown's Battlegrounds yahut kısaca PUBG, Steam oyun mağazasında bir defa daha en fazlaca satanlar listesinin zirvesine çıkmış durumda. Nedeni ise kabul eden derhal derhal tüm oyuncularda FOMO etkisi yaratan indirimli fiyatı.

PUBG, bir devre öylesine popülerdi ki bilgisayarı oyunu çalıştırabilen derhal her insanın kütüphanesinde bulunuyordu. Ancak geliştiriciler, PUBG'ye hala şans vermemiş yeni oyuncular kazanabilecekleri düşüncesiyle oyunun Steam fiyatında yüzde 50 gibi ciddi bir tenzilat yaptılar ve sonuç olarak PUBG, kısa sürede Steam en fazlaca satanlar listesinin zirvesine çıktı.Normal şartlarda 87 TL'lik bir fiyatı bulunan PUBG, "hafta ortası çılgınlığı" indirimi kapsamında 43,50 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satın alınabiliyor. Ancak söz konusu teklifi değerlendirmek için önünüzde yalnızca 29 saat şeklinde bir süre olduğunu belirtelim. Yarın akşam saatler 20:00'yi gösterdiğinde PUBG'nin fiyat indirimi de bitmiş olacak. PUBG'ye yüzde 50 indirimli haiz olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu arada, halihazırda en popüler futbol oyunu olan FIFA 21'in de aldığı muhteşem fiyat indirimi ile Steam en fazlaca satanlar listesinde PUBG'nin peşinden ikinci sırada olduğunu belirtelim. Normal fiyatı 419,99 TL olan FIFA21, 10 Mayıs tarihine kadar geçerli olan yüzde 67 indirim ile yalnızca 138,59 TL fiyatla satın alınabiliyor. FIFA21'e yüzde 67 tenzilat ile sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.
---------------------

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler