Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Oyun
> Oyun incelemeleri۩ pırates: Tıdes of fortune

Oyun incelemeleri

 
 
Seçenekler
Alt 25-12-2017 15:32   #1
  • Üsteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
03/2017
Nereden
Istanbul
Yaş
27
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 281
Teşekkür (Aldı): 164


Arrow ۩ pırates: Tıdes of fortunePlarium tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan Pirates: Tides of Fortune bir Korsan gemisinin kaptanı olarak oyun içi görevlerde diğer oyunculara karşı askeri ve teknoloji bakımından üstünlük kurmak mücadele ettiğiniz web tabanlı savaş ve strateji oyunudur. Her oyuncunun kendine ait bir limanı bulunduğu oyunda her liman korsanlık dünyanın merkezi konumundadır. Burada altın, rom, kereste gibi çok çeşitli kaynaklar toplayabilir ve çeşitli binalar inşa ederek ihtiyacınız olan filo gibi birimleri üretebilirsiniz.

Açık denizlerde tehlikeli yolculuklara çıkarak diğer oyuncuların gemi ve limanlarını ele geçirebilir, böyleye hüküm sürdüğünü bölgeyi genişleterek namınızın duyulmaısnı sağlayabilirsiniz. Askeri hamleler kadar diplomasinin de önemli olduğu oyunda dostlar edinebilir ve olası düşmanlarınız ile iletişim kurarak savaşmadan hakimiyet kazanabilirsiniz.

Keşifler Yedi Denizler'de başarıya ulaşman için gerekli teknolojiyi sağlar. Keşiflerini ilerletmek için her gün Taslaklar'ı incelemelisin. Fakat öncelikle yeni Binalar ve Birimler oluşturmana olanak sağlayan Keşifleri araştırabilmek için Gözlemevi inşa etmelisin. Gözlemevini ne kadar çabuk yükseltirsen yeni araştırmalara o kadar çabuk başlayabilirsin.Yeni Keşifleri Araştırmak için yeterince Altın, Kereste ve Rom üretimin olduğundan emin olmalısın, çünkü seviyen arttıkça Keşifler daha da pahalı olmaya başlar. Her gün Tamircinden yeni bir Taslak alırsın. Bir Keşif için yeterli sayıdaki Taslak elde ettiğinde Keşif için gereken Kaynaklar karşılığında araştırmayı başlatabilirsin. Eğer araştırmayı hızlandırmak istersen oyun içi para birimin Yakutlarla Kaçakçı Yuvası'ndan Taslak satın alabilirsin.

Pirates: Tides of Fortune Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau