Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Oyun
> Oyun incelemeleri

Uygulama paylaş ile Apk çevirme nedir ?

Oyun incelemeleri

 
 
Seçenekler
Alt 31-08-2018 20:02   #1
  • Teğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
06/2013
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 4
Teşekkür (Aldı): 5


Uygulama paylaş ile Apk çevirme nedir ?Android telefonlarda kullanılan yazılımlar sayesinde, hayatınızı kolaylaştıran programları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Uygulama paylaş ile bağlantılarınızın yanı sıra apk dosyalarının da hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.

Bu sistem sayesin de faydalı olduğunu düşündüğünüz klasörleri de farklı kanallar üzerinden kullanıma açabilirsiniz.

Uygulama Paylaş Hakkında Merak Edilenler
Uygulama paylaşma programı bluetooth, e-posta, Drive ya da Dropbox gibi sistemler üzerinden güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaştırılabilir.

Sosyal medya platformları üzerinden toplu uygulama seçimi yapılmasına fırsat tanıyan sistem ayrıca, link veya APK paylaşımına da imkan tanır.

Uygulama paylaş pro sürümünü satın alarak 100 MB üzerindeki dosyaları ilgili adrese gönderebilir ve profesyonel kullanımlarınız da güvenliği ön planda tutabilirsiniz.

Uygulamaya Kolay Erişim İmkanı ve Paylaşma Seçenekleri
Cihazın sisteminde bulunan tüm uygulamaların paylaşılabildiği program sayesinde, bilgileri ilgili klasörlere de kopyalayabilirsiniz.

Listede arama yaparak aradığınız uygulamaya kısa sürede ulaşabilir ve uygulama paylaş işlemi sayesinde reklamsız kullanım sağlayabilirsiniz.

Web paylaşım seçeneğinin de bulunduğu yazılım ile önbellek kullanım oranını takip edebilirsiniz.

Uygulamanın Vazgeçemeyeceğiniz Özellikleri
Dilediğinizde uygulama paylaşma işlemini iptal edebilir, menüyü farklı sistemler üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Eski cihazınızda bulunan görsel, video, oyun ya da klasörleri yeni telefonunuza aktarma imkanı sunan sistem 4.0.3 ve sonrası Android sürümlü telefonlarda kullanılabilir.

İnternet bağlantısının kurulduğu her ortamda kullanılabilen ve alanındaki en güzel uygulama olarak değerlendirilen yazılım sayesinde siz de kaliteli zaman geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
Siber Güvenlik
sosyal medya bayilik paneli

wau