THT DUYURU

takipci
chat
Seçenekler

Uygulama paylaş ile Apk çevirme nedir ?

i7beatbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2013
Mesajlar:
157
Konular:
59
Teşekkür (Etti):
4
Teşekkür (Aldı):
5
Ticaret:
(0) %
31-08-2018 20:02
#1
Uygulama paylaş ile Apk çevirme nedir ?
Android telefonlarda kullanılan yazılımlar sayesinde, hayatınızı kolaylaştıran programları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Uygulama paylaş ile bağlantılarınızın yanı sıra apk dosyalarının da hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.

Bu sistem sayesin de faydalı olduğunu düşündüğünüz klasörleri de farklı kanallar üzerinden kullanıma açabilirsiniz.

Uygulama Paylaş Hakkında Merak Edilenler
Uygulama paylaşma programı bluetooth, e-posta, Drive ya da Dropbox gibi sistemler üzerinden güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaştırılabilir.

Sosyal medya platformları üzerinden toplu uygulama seçimi yapılmasına fırsat tanıyan sistem ayrıca, link veya APK paylaşımına da imkan tanır.

Uygulama paylaş pro sürümünü satın alarak 100 MB üzerindeki dosyaları ilgili adrese gönderebilir ve profesyonel kullanımlarınız da güvenliği ön planda tutabilirsiniz.

Uygulamaya Kolay Erişim İmkanı ve Paylaşma Seçenekleri
Cihazın sisteminde bulunan tüm uygulamaların paylaşılabildiği program sayesinde, bilgileri ilgili klasörlere de kopyalayabilirsiniz.

Listede arama yaparak aradığınız uygulamaya kısa sürede ulaşabilir ve uygulama paylaş işlemi sayesinde reklamsız kullanım sağlayabilirsiniz.

Web paylaşım seçeneğinin de bulunduğu yazılım ile önbellek kullanım oranını takip edebilirsiniz.

Uygulamanın Vazgeçemeyeceğiniz Özellikleri
Dilediğinizde uygulama paylaşma işlemini iptal edebilir, menüyü farklı sistemler üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Eski cihazınızda bulunan görsel, video, oyun ya da klasörleri yeni telefonunuza aktarma imkanı sunan sistem 4.0.3 ve sonrası Android sürümlü telefonlarda kullanılabilir.

İnternet bağlantısının kurulduğu her ortamda kullanılabilen ve alanındaki en güzel uygulama olarak değerlendirilen yazılım sayesinde siz de kaliteli zaman geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler