THT DUYURU


Seçenekler

Need for Speed: No Limits

kuvayihackiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
Üyelik tarihi:
05/2020
Nereden:
K E R K Ü K
Yaş:
20
Mesajlar:
990
Konular:
41
Teşekkür (Etti):
275
Teşekkür (Aldı):
854
Ticaret:
(0) %
0
5922
27-11-2020 17:57
#1
Need for Speed: No Limits

Need for Speed No Limits Senaryosu

Oyunun temel senaryosu yer altı dünyasında kendinize bir yer bulma çabasıyla başlıyor. Yarışlarınızı bunun için yapıyor ve suç dünyasında kendinize yer bulmaya çalışıyorsunuz. Görevleriniz bunun üzerine kurulu. Bir kaç suç patronu sizden bazı görevlerde tahsilat yapmanızı istiyor. Yarışlarda polislerden kaçıyor ve genel olarak suç işliyorsunuz. Sokak yarışları en önemli suçunuz. Onun dışında senaryo bölüm bölüm ilerliyor ve bazıları kendine özgü bağımsız görevler olabiliyor.
Need for Speed No Limits İçeriği

Oyunun ilk başladığınızda bile sizi etkileyecek bir içeriği bulunuyor. Etkinlikler sizi doyuruyor. Hediyeleri mükemmel. Şu sıralar Mclaren P1 GTR almaya çalışıyorum. Senaryo modu ödülleri ve arabalarıyla sizi tatmin ediyor. Arabalar demişken hemen o konuya değinelim. Bir çok oyundan daha geniş bir araba katoloğu var. Günlük hayatta yolda görebileceğiniz arabalardan dünyada sınırlı sayıda üretilen arabalara, her çeşit lisanslı ve gerçeğe yakın çizilmiş arabaları görmeniz mümkün.
Need for Speed No Limits Grafik Kalitesi

Oyunun ayarlar kısmında keşke grafik ayarları olsaydı. Bu eksik yanlarından birisi diyebilirim. Hazır bir kalıbı kullanmanız isteniyor ama oldukça iyi bir kalıp olmuş. Grafik kalitesi varsayılan olarak geliyor. Muhtemelen telefondan telefona değişecektir. Bazı oyunların telefona göre grafik kalitesini ayarladığını biliyoruz. Xiaomi Mi6 cihazında grafik kalitesi üst düzey ve tatmin edici diyebilirim. Efektler, yağmurda yarışlar, çevre çizimleri ve renkler hıza ve mobil yarış oyunlarına uygun şekilde tasarlanmış ve sunulmuş.
Need for Speed No Limits Oynanışı

oyunda araba kontrolü rahatsız edici derecede kolay. Elbette ki spor arabalar çok hızlı gittiğinde biraz kontrol zorlaşıyor ama onlar bile nitrosuz çok kolay kontrol edilebiliyor. Yol tutuşlarının bu kadar iyi olduğunu gerçek hayat için imkansız buluyorum. Elbette bu kadar gerçekçi olmasına gerek yok ama çok basit olmasından ötürü rahatsız olabilirsiniz.


İndirme Linkleri:

İos

Android
- Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler