Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Portal Haber

Portal Haber Portal Haber

Ahmet Çakar'dan Kaya Çilingiroğlu'na: Maçan Yiyorsa Devam Et

Portal Haber

 
 
Seçenekler
Alt 17-02-2015 10:30   #1
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
02/2008
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 0


Ahmet Çakar'dan Kaya Çilingiroğlu'na: Maçan Yiyorsa Devam EtKaynağı belirtilmeden yapılan yayınlar, Forum sitemizi zan altında bırakabilir düşüncesi ile, paylaşımlarımızın altında 'Haberin Kaynağını' yazıyoruz.

Ahmet Çakar'dan Kaya Çilingiroğlu'na: Maçan Yiyorsa Devam Et Haberini İzle

Haberin Videosunu Izle:
https://www.youtube.com/watch?v=p6cKTFelJ9M

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Derin futbol' programının yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar kendisi hakkında yorum yapan Kaya Çilingiroğlu'na çok sert cevap verdi.

"MAÇAN YİYORSA DEVAM ET"

Çakar "TRT'de Kaya adlı kardeş operasyon yapıyor.'Onunda hatalı penaltılarını çıkartırım' diyor. Kaya, babana hatırımdan konuşmam, maçan yiyorsa devam et. Tabi ki bende hatalı penaltılar verdim. Ben hatalı penaltı vermedim diyor muyum? Asla. Ben Türkiye'nin en iyisiyim diyor muyum? Asla. Her şeyi ben biliyorum diyor muyum? Asla. Bunlar algıdır." diye konuştu.
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

paykasa
web tasarım

wau