Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Portal Haber

Portal Haber Portal Haber

Fındıkta Kalite ve Verimi Artırmak İçin Gübre Üretildi

Portal Haber

 
 
Seçenekler
Alt 17-02-2015 11:29   #1
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
02/2008
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 0
Teşekkür (Aldı): 0


Fındıkta Kalite ve Verimi Artırmak İçin Gübre ÜretildiKaynağı belirtilmeden yapılan yayınlar, Forum sitemizi zan altında bırakabilir düşüncesi ile, paylaşımlarımızın altında 'Haberin Kaynağını' yazıyoruz.

Fındıkta Kalite ve Verimi Artırmak İçin Gübre Üretildi Haberini İzle | Güncel Haberler

Haberin Videosunu Izle:
https://www.youtube.com/watch?v=ZKi7zKLROE0

GÜBRETAŞ, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK) ve Fındık Araştırma İstasyonu işbirliği ile gerçekleştirilen toplantıda, Karadeniz Bölgesi için geliştirilen özel Çotanak Fertil gübresi tanıtıldı.TKK Genel Müdürü ve GÜBRETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Güvendi, yaptığı konuşmada, kooperatifin çiftçiyle iç içe bulunan en önemli kuruluş olduğunu söyledi.Çiftçinin lehine yapılabilecek tüm çalışmaları gece gündüz demeden yapmaya devam edeceklerini anlatan Güvendi, GÜBRETAŞ'ın, gübre sektöründe öncü ve tarım kesiminde çiftçi ile yenilikleri buluşturması gereken bir sorumluluğu olduğunu dile getirdi.

Haberin Kaynağı : http://www.haberler.com/findikta-kal...974755-haberi/
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

web tasarım

wau