Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Haberler
> Portal Haber

Portal Haber Portal Haber


Ebe ve zabıt katibi, ancak dava açarak, aile birlikteliği sağlayabildi

Portal Haber

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 02-04-2015   #1
  • Offline
  • Üsteğmen
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Nov 2010
Nereden
turkhackteam
Mesajlar
Konular


  
Ebe ve zabıt katibi, ancak dava açarak, aile birlikteliği sağlayabildiEşlerden birisi zabıt katibi, diğer ebe… Aile birlikteliği ancak davalarla sağlandı.
Eşlerden birisinin zabıt katibi diğerinin ebe olduğu bir ailede, Konya’da çalışan ebe eşinin çalıştığı Antalya’ya nakil istemiştir.

Ancak, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, zabıt katibinin unvan bakımından eşinden daha kıdemli olduğunu belirterek talebi reddetmiştir. Açılan davada mahkeme, kıyaslamanın görev ve unvan açısından değil kadro açısından olması gerektiğini belirtmiş ve 8. derecede olan ebenin, 7. derecede olan zabıt katibinin yanına atanması gerektiğine karar vermiştir. Karar, Bölge İdare Mahkemesince de onanmıştır.

Fakat, Antalya’ya atanan ebe bu kez çok uzak bir ilçeye atandığı için yeniden dava açılmak zorunda kalmıştır. Halk Sağlığı Kurumu ise bu kez norm kadroda doluluk olduğunu belirtmiştir. Açılan davada, mahkeme, mevcut durumda zaten bir çok kişinin standardın üzerinde çalıştırıldığına dikkat çekerek işlemi iptal etmiştir[IMG]http://www.memurlar.net/common/news/********s/508093/konya2.jpg[/IMG]

Kaynak:Ebe ve zabıt katibi, ancak dava açarak, aile birlikteliği sağlayabildi | Personel Sağlık | Sağlık Bakanlığı Personel
    


__________________

zafer işareti tarzsa
BOZKURTİŞARETİFARZDIR

Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.