Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Portal Haber

Portal Haber Portal Haber


Ebe ve zabıt katibi, ancak dava açarak, aile birlikteliği sağlayabildi

Portal Haber

 
 
Seçenekler
Alt 02-04-2015 17:56   #1
  • Üsteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
11/2010
Nereden
turkhackteam
Mesajlar
Konular


  
Ebe ve zabıt katibi, ancak dava açarak, aile birlikteliği sağlayabildiEşlerden birisi zabıt katibi, diğer ebe… Aile birlikteliği ancak davalarla sağlandı.
Eşlerden birisinin zabıt katibi diğerinin ebe olduğu bir ailede, Konya’da çalışan ebe eşinin çalıştığı Antalya’ya nakil istemiştir.

Ancak, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, zabıt katibinin unvan bakımından eşinden daha kıdemli olduğunu belirterek talebi reddetmiştir. Açılan davada mahkeme, kıyaslamanın görev ve unvan açısından değil kadro açısından olması gerektiğini belirtmiş ve 8. derecede olan ebenin, 7. derecede olan zabıt katibinin yanına atanması gerektiğine karar vermiştir. Karar, Bölge İdare Mahkemesince de onanmıştır.

Fakat, Antalya’ya atanan ebe bu kez çok uzak bir ilçeye atandığı için yeniden dava açılmak zorunda kalmıştır. Halk Sağlığı Kurumu ise bu kez norm kadroda doluluk olduğunu belirtmiştir. Açılan davada, mahkeme, mevcut durumda zaten bir çok kişinin standardın üzerinde çalıştırıldığına dikkat çekerek işlemi iptal etmiştir[IMG]http://www.memurlar.net/common/news/********s/508093/konya2.jpg[/IMG]

Kaynak:Ebe ve zabıt katibi, ancak dava açarak, aile birlikteliği sağlayabildi | Personel Sağlık | Sağlık Bakanlığı Personel
    


___________________________________________

zafer işareti tarzsa
BOZKURTİŞARETİFARZDIR

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
film izle

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.