Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Portal Haber

Portal Haber Portal HaberGiysilerimiz için hareketli baskı teknolojisi!

Portal Haber

 
 
Seçenekler
Alt 21-10-2016 02:15   #1
  • Binbaşı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
02/2016
Nereden
London
Mesajlar
Konular


  
Giysilerimiz için hareketli baskı teknolojisi!Giydiğiniz tişörtün üzerindeki baskının hareket etme ihtimalini hiç düşündünüz mü? Yeni bir teknoloji sayesinde giysilerinize hareketli projeksiyonlar geliyor.Giydiğiniz tişörtün üzerindeki baskının hareket etme ihtimalini hiç düşündünüz mü? Yeni bir Teknoloji sayesinde giysilerinize hareketli projeksiyonlar geliyor.

Giysilerde hareketli baskı dönemi
Tokyo Üniversitesi'nde yapılan son deneyler iki farklı teknolojiyi tek potada eritti. Böylece dalgalanan yüzeylerde hareketli görüntüler oluşabilecek.

Biçim değiştirebilen, bükülebilen yüzeylere işlenen kızılötesi mürekkep ile baskılar oluşturulabiliyor. Takip teknolojisi sayesinde de sizin yaptığınız hareketler kayır altına alınıyor.

DynaFlash projeksiyonu 3 milisaniye gecikme ile 8 bit görüntüleri 1000 kare/saniye ile yüzeye yolluyor ve görüntüler hareketleniyor.

Gerçekten zekice bir teknoloji ve yaygın hale geldiğinde kullanım alanlarının ne olacağını merak ediyoruz. Özellikle deforme olabilen, eğilen, bükülen alanlarda bu teknolojinin kullanılmasına kesin gözüyle bakılıyor. İlgili üniversite videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.


SOURCE : Giysilerimiz için hareketli baskı teknolojisi! - ShiftDelete.Net
    


___________________________________________

Computer Devil ICEHACK

Size Zamanını Ayırmayan Birine , Asla Kendinizi Harcatmayın.

Charles Bukowski

TÜRK HACK TEAM

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
film izle

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.