Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Portal Haber

Portal Haber Portal HaberMicrosoft, Facebook'u satın almak istemiş!

Portal Haber

 
 
Seçenekler
Alt 24-10-2016 00:05   #1
  • Binbaşı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
02/2016
Nereden
London
Mesajlar
Konular


  
Microsoft, Facebook'u satın almak istemiş!Teknoloji sektörünün dev şirketlerinden birisi olan Microsoft'un, 2010 yılında Facebook'u satın almaya çalıştığı ortaya çıktı. Peki Microsoft, Facebook için ne kadar bir ücret teklif etti?
4 Şubat 2004 tarihinde kurulan sosyal paylaşım sitesi Facebook, 1 milyar 350 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile artık internet dünyasına hükmeden bir platform haline geldi.

Tabi, geçtiğimiz yıllarda Facebook'un hızla büyüdüğünü gören bazı şirketler satın almak için uzunca bir süre uğraşmıştı. Facebook'u satın almak isteyen firmalardan birisinin de, Teknoloji devi Microsoft olduğu ortaya çıktı.

Yahoo'nun, Facebook'un henüz iki yaşında olduğu ve sadece üniversite e-posta adresine sahip olanların erişebildiği 2006 yılında satın alma için 1 milyar dolarlık bir teklif sunduğu daha önce gündeme gelmişti.

2010 yılında Facebook için 24 milyar dolarlık teklif!
Microsoft'un eski CEO'su Steve Ballmer, katıldığı bir televizyon programında 2010 yılında Facebook'u satın almak için 24 milyar dolar teklif ettiklerini açıkladı.Microsoft'un uzun uğraşlarına rağmen Mark Zuckerberg'in her defasında teklifleri reddettiğini belirten Ballmer, kararına saygı duyduğunu belirtiyor.

Şu anda 378 milyar dolar piyasa değerine sahip olan Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, 55.3 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin dördüncü insanı.

KAYNAK : Microsoft, Facebook'u satın almak istemiş! - ShiftDelete.Net
    


___________________________________________

Computer Devil ICEHACK

Size Zamanını Ayırmayan Birine , Asla Kendinizi Harcatmayın.

Charles Bukowski

TÜRK HACK TEAM

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
film izle

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.