Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Information Technology’s
> Program Bölümü

Program Bölümü Her türlü Tam Sürüm, Demo, Trial Program Linklerini Burada Bulabilirsiniz ...


r57


K-3D (Windows) 3 boyutlu nesneler şekiller yapma oluşturma programı

Program Bölümü

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 17-01-2008   #1
  • Offline
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
May 2007
Nereden
Gs - Man.uTd
Mesajlar
Konular


  
Lightbulb K-3D (Windows) 3 boyutlu nesneler şekiller yapma oluşturma programıhttp://prdownloads.sourceforge.net/k...0.exe?download

=====================================

Bu program açık kaynak kodlu, 3 boyutlu bir tasarım programıdır. Program 3 boyutlu nesneler yaratmanızı, bunlar üzerinde ince düzenlemeler yapmanızı sağlıyor. Tasarım yaparken, çizdiğiniz 3 boyutlu cisimleri değişik açılardan görebilir, bazı bölümleri gizleyip esas görmek istediğiniz bölümü görüntüleyebilirsiniz. Program ile sadece çizim değil, canlandırmalar (animasyon) da yaratabilirsiniz. Program 3 boyutlu tasarımlar yapmadan önce iki boyutlu çalışıp sonra 3 boyuta geçme imkanı da sunuyor. Ayrıca program, JPEG, PNG, BMP gibi birçok resim dosyası türünü destekliyor, bu türler arasında dönüştürme yapabiliyor. Download linline sağ tıklayıp farklı kaydeti seçiniz. Program ücretsizdir.
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.