Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Information Technology’s
> Program Bölümü

Program Bölümü Her türlü Tam Sürüm, Demo, Trial Program Linklerini Burada Bulabilirsiniz ...

TweakBit PCCleaner.1.8.2.19 //servet06

Program Bölümü

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 13-01-2018   #1
  • Offline
  • Tümgeneral
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Jul 2009
Yaş
22
Mesajlar
Konular


  
TweakBit PCCleaner.1.8.2.19 //servet06Mehaba arkadaşlar öncelikle konuma hoşgeldiniz sizlere bu konumda benime kullandığım bir programı paylaşmak istedim adı TweakBit PC Cleaner.Adından anlayacağınız üzere PC de temizleme görevi yapan bir programdır.Bu program sayesinde sistem üzerinde bütün ön bellekleri temizlemeye arıyan sistemi meşgul eden bellekleri silmenizi ve bilgisayarı hızlandırmanızı sağlamaktadır.

Bu program ile internet geçmişinizi java geçmişini yada orffice geçmişinizi temizlemenize iz bırakan program varsa kolayca temizlemenizi sağlamaktadır.Program ingilizce olup basit arayüzü ile sizlere kolay kullanım sunmaktadır.

Programın genel işlevindeki görevler kısaca şunlardır :

Kullanılayan web ön belleği temizler
Kullanılmayan sistem dosyaları
temizler
Kullanılmayan uygulama dosyaları
temizler
Geçici dosyalar
temizler


İsterseniz Programın kurulumundan başlayalım :
Öncelikle işaretli yerleri kendiniz seçebilirsiniz başlangıçtada başlamasını isterseniz 1. seçeneği seçebilirsiniz ben sadece masaütsüne ikon oluşturması için 2. seçeneği seçerek Click to install and diagnose PC ye tıklayıp kuruluma başlıyoruz.

Programı kurduğunuzda kendisi açılacaktır programı saatin bulunduğu yerden ve görev yöneticisinden sonlandırın

Daha sonra size Rar içinde vereceğim Crack klasörüdeki dosyaları programın bulunduğu ana dizine atıyorsunuz ve ondan sonra programı açıyorsunuz.
Resimde gördüğünüz gibi programımız kayıtlı hale getirilmiştir.Kullanım :
Progrmın arayüzünde bulunan Overview bölümünde bilgisayarınızın taranması gerektiğini ve gereksiz dosyalar , geçmişler olduğunu söylemekte.

Start scan diyerek taramaya başlayabilirsiniz taramaya başlarken sizden tarayıcılarınızı kapatmanızı ister çünkü tarayıcı geçmişlerinizide temizleyeceği için bunu istemekderdir tarama sonunda karşımıza çıkarmış olduğu hataları , geçmişi temizlememizi sağlar.

Kullanılmayan sistem belleğini tararken sizi uzun süre bekletebilir bunun sebebide bilgisayarınızda gereksiz önbellek dosyalarının fazla olmasından kaynaklanabilir.

Bulunan bellekteki geçmişlerin yanında Detailed list yazısına tıkladığınızda bulunan bellek geçmişinin detaylarını görmüş olursunuz ve hemen yanında bellekte kaç MB temizlenmesi gereken gereksiz boyutunu göstermektedir.


Tarama ekranı :Programın tarama ekranı bu şekildedir , tarama bittiğinde gereksiz belleği silmeniz için Stop scan yerine gelecek button a basmanız temizlemenizi sağlayacaktır.

YANDEX

Kısaltılmış linkler hakkındavirustotal

Virüstotalde program için virüs bulmuş fakat benim bilgisayarımda 3 tane antivirüs programı olmasına ve virüstotalde bulan virüs programları olmasına rağmen uyarı vermedi bizzat tarattım virüs yok temiz diyor.
    


__________________

Yüksek tepelerde hem yılana, hem kuşa rastlayabilirsin. Fakat biri sürünerek, öteki uçarak yükselmiştir.

Whatsapp : +1 571 349 94 22

Konu servet06 tarafından (10-02-2018 Saat 20:42 ) değiştirilmiştir..
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.