Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Information Technology’s
> Program Bölümü

Program Bölümü Her türlü Tam Sürüm, Demo, Trial Program Linklerini Burada Bulabilirsiniz ...Cyberlink YouCam 3.1.2525

Program Bölümü

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 09-02-2010   #1
  • Offline
  • Asteğmen
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2010
Mesajlar
Konular


  
Cyberlink YouCam 3.1.2525Cyberlink YouCam 3.1.2525 | 222 Mb
CyberLink YouCam ile çevrimiçi video konuşmalarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, AOL Instant Messenger, veya Skype ile uyumlu olan bu güzel program ile webcam'inizi çok daha etkili biçimde kullanabilirsiniz. Ve bu sayede görüntülü konuşmalarınız daha eğlenceli hale gelecek. YouCam ile çok güzel temalar kullanabilir ve görüntülü konuşma yaptığınız kişiye olmadığınız bir yerdeymişsiniz gibi güzel şakalar yapabilirsiniz. Oldukça kolay kullanımı olan YouCam araçları ile bu programı kullanmakta da hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Yeni avatarlar, imaj dosyaları ve video klipleri yapabileceğiniz bu güzel program ile isterseniz webcam'inizden görüntüleri alıp üzerinde oynamalar bile yapabilirsiniz. Bir çok efekt ve özelliğe sahip YouCam ile chat yaparken eğlenceniz daha da artacak.
Görüntülerinize ekleyebileceğiniz efektler oldukça fazla. Ancak daha da fazlasını eklemek isterseniz bu adresten yeni efektler alabilirsiniz.
CyberLink YouCam görüntülü konuşma seven kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek.

CyberLink YouCam Funnier than ever, your webcam’s favorite software companion, NEW YouCam 3, is packed with cool video effects for online live chats and video recording. Endless hours of fun are in store for you.In this day and age of ultimate self-expression, YouCam 3 is a clever way to create videos on your favorite topic—You! What’s a star without a stage? The world’s 2 biggest online stages are at your beck & call. Take full advantage of YouCam’s easy sharing options. You can share files much easier and even increase productivity with YouCam.

* Headgear gadgets NEW: Get your head in the game with new headgear gadgets for role playing as a Chinese opera singer, nurturing nurse, or belligerent viking. YouCam's new facial tracking technology tracks head movements with fine precision.
* Scene Effects NEW: Make the scene with YouCam's new background effects. Are you ready for supermodel stardom, as your visage is plastered on billboard ads in Times Square or Piccadilly Circus?
* Video recording themes NEW: Automatically apply a range of themed effects for your videos! Perfect for birthdays and all kinds of special occasions.
* Emotional stamping & stomping IMPROVED: Take control over your online emotions when chatting and recording live.
* Sweet 16 Avatars MORE: With 16 doppelgangers to choose from, find a suitable alter ego for your online chats. YouCam's new facial tracking technology maps your facial expression accurately so smile away.
* Thousands of effects at DirectorZone: Featuring uploaded content from thousands of creative users, find lots of new frames and templates for your videos daily...

Webcam Recording

In this day and age of ultimate self-expression, YouCam 3 is a clever way to create videos on your favorite topic—You!

* HD webcam recording IMPROVED: In combination with YouCam, create high quality videos and photo snapshots.
* Facial Tracking Technology NEW: Sophisticated facial tracking technology, auto zooming, and automatic correction of poor lighting are all the tools you need for wrapping up your entire production using a one person crew.
* Home surveillance IMPROVED: Maximize security at home with your webcam and YouCam 3's built-in surveillance features. Automatically activate recording when motion is detected. YouCam will promptly notify you by email.
* Make it snappy: More than videos, snapshot features are ready to be utilized for your web display photos, desktop wallpapers, printed docs or via email. Capture single shots or a burst sequence by setting the number of shots you want to take..

Home Page : www.cyberlink.com
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.