THT DUYURU

PUBG PlayerUnknown's Battlegrounds ile alakalı aradığınız her şey burada!

chat
Seçenekler

Continental Series 1 Avrupa Açık Elemeleri Kayıtları Başladı

'Leroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Didaktik Kulübü
Üyelik tarihi:
07/2016
Nereden:
Rivia
Yaş:
3
Mesajlar:
2.504
Konular:
403
Teşekkür (Etti):
77
Teşekkür (Aldı):
440
Ticaret:
(0) %
2 Hafta önce
#1
Continental Series 1 Avrupa Açık Elemeleri Kayıtları Başladı
Kısa süre önce duyurulan PUBG Continental Series etkinliğinde Avrupa Açık Elemeleri kayıtları başladı. PCS Charity Showdown etkinliğinde Avrupa bölgesinin en iyi takımları 100.000 Amerikan Doları tutarındaki ödül havuzundan pay almak için 15 Mayıs Cuma günü karşılaşmalara başlamıştı.

Haziran ayında ise Avrupa’nın en iyi PUBG takımlarından 24’ü, PUBG Continental Series (PCS) 1’de 200.000 Dolarlık pay için bir kez daha birbirleriyle mücadele edecekler. Daha üst düzey bir etkinlik olduğu için PUBG Continental Series 1 Avrupa Açık Elemeleri’nde bölgenin tanınmış takımlarından altısı olan FaZe Clan, Team Liquid, NAVI, TSM, ENCE ve Raise Your Edge Gaming, turnuvaya doğrudan katılacak.Charity Showdown’daki ekiplere performanslarına göre altı takım daha davet edilecek. Geriye kalan 12 takım, Batı Avrupa, Doğu Avrupa ve Orta Doğu ile Afrika’da gerçekleşecek çevrimiçi Açık Elemeler sonrası belirlenecek.

Turnuvaya katılmak isteyen takımların pubgesports.eu/en adresinden başvuru yapması gerekmekte. Etkinlik, PCS Europe Charity Showdown’ın hemen ardından gerçekleşeceği için tüm ekiplerin 26 Mayıs Salı gününe kadar kayıt olması gerekiyor.

Açık Elemeler: 28 Mayıs – 2 Haziran
Kapalı Elemeler: 4 – 5 Haziran


Kaynak ; https://tik.lat/aWhS7
---------------------Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler