Kaynak ikonu

403bypasser 2.0

indirmek için izniniz yok
403bypasser

403bypasser aracımız hedef sitemizdeki erişim kontrolü kısıtlamalarını aşmamız için kullanılan yöntemleri, teknikleri otomatik halde kullanmamıza yardımcı olur.


Python ile yazıldığı için farklı işletim sistemlerinde de kullanabilirsiniz. Ben size burada Kali Linux için kurulumunu ve kullanımını göstereceğim.

Gelelim kurulumuna ve kullanımına.


Kurulum

Github üzerinden aracımı klonlayalım ve gerekli modüllerimizi kuralım.


Kod:
git clone https://github.com/yunemse48/403bypasser.git
cd 403bypasser
ls
pip install -r requirements.txtKullanım

-u ile taranacak tek bir url'yi yazabilirsiniz.

-U ile bir url listesini taratabilirsiniz.
-d ile tek bir dizini taratabilirsiniz
-D ile bir dizin listesini taratabilirsinz

örneğin şu komut ile google'da bir tarama yapalım

Kod:
python3 403bypasser.py -u https://google.com -d /secretGördüğünüz gibi aracımız taramasını yapıyor. Eğer kısıtlamayı geçerse size zaten bunun mesajını verecektir.Yazar
Bahadır-Şad
İndirilme
2
Görüntüleme
69
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Bahadır-Şad ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.