Amp

Amp 2

indirmek için izniniz yok
Amp, PHP için engelleyici olmayan bir eşzamanlılık çerçevesidir. Zaman uyumsuz programlama için bir temel olarak bir olay döngüsü, vaatler ve akışlar sağlar.

Jeneratörlerle birlikte verilen sözler, herhangi bir geri arama olmadan, senkron kod gibi zaman uyumsuz kod yazmaya izin veren eş yordamlar oluşturmak için kullanılır.
Yazar
ByFelez
İndirilme
1
Görüntüleme
28
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

ByFelez ait diğer kaynakar

  • CC-attack
    Bu araç layer 7 protokolünü Kullanarak Hedef Sistemlere yönelik güçlü DDOS/DOS Saldırı yapar.
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.