Kaynak ikonu

AntiSpy 2.0

indirmek için izniniz yok
AntiSpy, anti-rootkit (Kontolü ele geçirmek için kullanılan yazılım), ücretsizdir güçlü bir antivirüs ve rootkit araç takımıdır. Çeşitli kötü amaçlı yazılımı algılar, analiz eder ve etkisiz hale getirebilir. Bütün sistemi ayrıntılarıyla denetlemektedir.
Bu sayede normal algılayıcılardan gizlenen kötü amaçlı yazılımlar kolayca tespit edebilir ve etkisiz hale getirilebilir.
Örneğin Spyware ve trojan olarak nitelendirilen zararlı yazılımları birçok sistem algılayamamakta ve AntiSpy farkı burada ortaya çıkabilmektedir. Bu araç birçok kullanıcı tarafından denenmiş tüm şüpheli servisleri durdurabildiği görülmüştür. Ayrıca bu işlem çok kısa süre içinde olabilmektedir.
Hem android cihazlar hem bilgisayarların işletim sistemlerinde casus yazılımlara karşı geliştirilmiş, etkin tarama sağlamak için tasarlanmıştır. Yapay zeka, dijital anlamda sezgisel algılama özelliği ile casus yazılımlara ve takip yazılımlarına karşı otomatik bir koruma sağlayabilmektedir.
9ualp6q.jpg
  • Beğen
Tepkiler: Ceys
Yazar
noktalıvirgül
İndirilme
2
Görüntüleme
145
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 1 değerlendirme

noktalıvirgül ait diğer kaynakar

  • Web-Brutator
    Kimlik doğrulama formları konusunda otomatik algılama ile bruteforce işlemi yapılabilir.
  • QRLJacking
    QR Kod ile programa sızmayı sağlayan sosyal mühendislik aracıdır. Yeni QR kodlar üretir

Son incelemeler

eline sağlık
noktalıvirgül
noktalıvirgül
Teşekkür ediyorum komutanım
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.