Kaynak ikonu

BornToBeRoot 2021.11.30.0

indirmek için izniniz yok
Merhabalar bugün sizlere network ve bağlantı sorunları için kullanılan güçlü bir tool olan BornToBeRoot isimli aracı tanıtacağım. Bu araç Ağ Trafiğinizi ve çeşitli bağlantı sorunlarının çözümü hakkında bilgi sağlar.

Preview.gif


Windows PowerShell için Kurulum:
Kod:
git clone https://github.com/BornToBeRoot/NETworkManager; Set-ExecutionPolicy -Scope Process -ExecutionPolicy Bypass; .\NETworkManager\build.ps1
  • Beğen
Tepkiler: Ceys
Yazar
'ReDLiNe
İndirilme
1
Görüntüleme
77
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.