Kaynak ikonu

CloudMare 2.1.10.11

indirmek için izniniz yok
CloudMare

+ CloudMare aracımız Cloudflare, sucuri veya Incapsula ile yanlış yapılandırılmış DNS ile korunan web sitelerinin kaynak sunucularını / gerçek ip adreslerini bulmamız için yapılmıştır.

+ Linux ve Windows üzerinde çalışan Python2.7 ve Python =< 3.7 ile test edilmiştir.


Kurulum ve Kullanım

+ Git ile klonlayalım ve çalıştıralım.

Kod:
git clone https://github.com/MrH0wl/Cloudmare.git

Kod:
cd Cloudmare
python3 Cloudmare.py -u hedef.site
-h komutu ile tool ile neler yapabileceğinizi ingilizce bir şekilde öğrenebilirsiniz. İngilizce bilmeyenler google çeviri kullanabilirler.
Kod:
python3 Cloudmare.py -h


Kolay gelsin
Yazar
Bahadır-Şad
İndirilme
0
Görüntüleme
58
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Bahadır-Şad ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.