Kaynak ikonu

Commix 3.3

indirmek için izniniz yok
ptk42d0.png


Commix ([comm]ve [i]njection e[x]ploiter'ın kısaltması), Anastasios Stasinopoulos tarafından yazılan ve komut enjeksiyonu güvenlik açıklarının algılanmasını ve sömürülmesini otomatikleştiren açık kaynaklı bir sızma test aracıdır.

Resmi Git deposunu klonlayarak herhangi bir platformda commix indirebilirsiniz:

$ git clone GitHub - commixproject/commix: Automated All-in-One OS Command Injection Exploitation Tool. commix

Alternatif olarak, indirebilirsiniz en son tarball veya zipball.

Not: Commix çalıştırmak için Python (sürüm 2.6, 2.7 veya 3.x)gereklidir.

Kullanım

Tüm seçeneklerin ve anahtarların listesini almak için şunları kullanın:

$ python commix.py -h
Commix'in nasıl kullanılacağına ilişkin commix mevcut seçeneklerine, anahtarlara ve/veya temel fikirlere genel bir bakış elde etmek için kullanımı kontrol edin, kullanım örnekleri ve filtreleri viki
sayfalarını atlar.

Bağlantı


Araçtan görsel;

4cjuxaz.png
  • Beğen
Tepkiler: Easton
Yazar
Ghost Killer
İndirilme
1
Görüntüleme
57
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Ghost Killer ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.