Featherduster

Featherduster 1.0.0

indirmek için izniniz yok
Otomatikleştirilmiş, modüler bir kriptanaliz aracı; yani, bir Matematik İmha Silahı olarak geçer.
Bu proje unicornfurnace'den Crowley tarafından geliştirilmiş bir tooldur. Yardım sever bazı yazılımcılar ile bu tool gelişerek çok zorlu kriptoları kırabilecek bir hal aldı. İsterseniz bu tool'un nasıl kullanıldığına bakalım.

Kullanımı oldukça basit yazmamız gereken tek komut,
Kod:
python featherduster/featherduster.py [ciphertext file 1] ... [ciphertext file n]
Ayrıca bu toolu nasal bir ortama yüklediyseniz yazının başındaki python'u kaldırıp sadece featherduter yazarakta çalıştırabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için GitHub - nccgroup/featherduster: An automated, modular cryptanalysis tool; i.e., a Weapon of Math Destruction
adressine göz gezdirebilirsiniz.
Yazar
Nonantiy
İndirilme
0
Görüntüleme
70
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Nonantiy ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.