Fibratus

Fibratus 2022-07-29

indirmek için izniniz yok
logo.png

logo.png

Fibratus, Windows çekirdeğinin keşfi ve izlenmesi için bir araçtır. Süreç yaşam döngüsü, dosya sistemi G/Ç, kayıt defteri değişiklikleri veya ağ istekleri gibi sistem genelindeki olayları diğer birçok gözlemlenebilirlik sinyali arasında yakalamanıza olanak tanır. Özetle, Fibratus, Windows çekirdeğine derin operasyonel görünürlük kazandırmanın yanı sıra bunun üzerinde çalışan işlemlere de olanak tanır.

Olaylar, çok çeşitli çıktı havuzlarına gönderilebilir veya yerel inceleme ve adli analiz için dosyaları yakalamak üzerine atılabilir.

Yazar
UZAY 52
İndirilme
0
Görüntüleme
82
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

UZAY 52 ait diğer kaynakar

 • BruteX
  BruteX
  Brute-force tools
 • XSSMap
  XSSMap
  XSS güvenlik açığı tarayıcısı
 • RustScan
  RustScan
  Modern Bağlantı Noktası Tarayıcı
 • Wapiti
  Wapiti
  Web uygulaması güvenlik açığı tarayıcısı
 • Wfuzz
  Wfuzz
  Web Fuzzer
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.