Kaynak ikonu

gau 2.1.2

indirmek için izniniz yok
Go ile yazılmış hedef domain için açık kaynak istihbarat kaynaklarından faydanılarak edinilebilecek bütün bağlantıları (URL) toplayan bir araç.

Kullanımı:

Bash:
$ printf example.com | gau
$ cat domains.txt | gau --threads 5
$ gau example.com google.com
$ gau --o example-urls.txt example.com
$ gau --blacklist png,jpg,gif example.com

Help sayfasına erişmek için basitçe aşağıdaki komut kullanılabilir.

Bash:
$ gau -h

Kurulumu:

Bash:
$ go install github.com/lc/gau/v2/cmd/[email protected]

Alabileceği parametreler ve daha detaylı kullanımı için orjinal github repo kaynağı üzerinden okuma yapılabilir, ilgili bağlantı: GitHub - lc/gau: Fetch known URLs from AlienVault's Open Threat Exchange, the Wayback Machine, and Common Crawl.
  • Beğen
Tepkiler: Safak-Bey
Yazar
Fahrettin Altay
İndirilme
2
Görüntüleme
393
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Fahrettin Altay ait diğer kaynakar

  • scan4all
    scan4all
    Golang tabanlı açık kaynak kodlu bir zafiyet tarama aracı.
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.