Kaynak ikonu

Goblyn 0.1

indirmek için izniniz yok
Goblyn

sb012lv.png


Goblyn, web sitesi dosyalarının meta verilerini numaralandırmaya ve yakalamaya odaklanan bir araçtır.

Goblyn, web sitesindeki etkin dizinleri arayacak ve böylece dosyaları numaralandıracak, eğer bir dosya bulursa dosyanın meta verilerini alacaktır.

Kod:
git clone https://github.com/loseys/Goblyn.git

cd Goblyn/

sudo python3 setup.py install

sudo apt install exiftool

sudo goblyn -help

(Fotoğraftaki örnek) sudo goblyn -t http://fma.if.usp.br/~amsilva/Livros/ -wl C:\Users\Lsy\Desktop\common.txt --file-types=pdf,docx,png


ess3bzv.png
  • Beğen
Tepkiler: 123bilo
Yazar
Kodomarso
İndirilme
1
Görüntüleme
87
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Kodomarso ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.