Kaynak ikonu

Maltego 4.2.19

indirmek için izniniz yok

Maltego

Hakkında bilgi toplamak istediğiniz kişi, kurum, IP adresi, Domain vs. parametreleri araştırabilir ve birbirleri ile olan ilişkileri grafiksel olarak gözlemleyebilirsiniz.


Maltego ile çalışırken çalışmalarınızı dosyalalar halinde kaydedebilirsiniz.


Kali Linux üzerinde hazır olarak kurulu halde gelmekte.

Kod:
maltegoKomutu ile çalıştırabilirsiniz.Araç açıldığında kurulum isteyecektir. Free olanlar işinizi görebilir. Herhangi bir free paket seçip kurulum yapabilrsiniz.Normal bir şekilde kuruluma devam edip aracı kullanabilrisiniz.

Kolay gelsin.

  • Beğen
Tepkiler: Eagleweb
Yazar
Bahadır-Şad
İndirilme
0
Görüntüleme
126
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Bahadır-Şad ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.