Kaynak ikonu

Mobile Verification Toolkit 2021-12-21

indirmek için izniniz yok
mvt.png


Mobil Doğrulama Araç Seti (MVT), Android ve iOS cihazlarda olası bir güvenlik açığını belirlemeye yardımcı olan adli izleri toplama sürecini basitleştiren ve otomatikleştiren bir yardımcı program koleksiyonudur.

Uyarı: MVT, teknoloji uzmanları ve araştırmacılara yönelik bir adli araştırma aracıdır. Bunu kullanmak, adli analizin temellerini anlamayı ve komut satırı araçlarını kullanmayı gerektirir. Bu, son kullanıcının kendi kendini değerlendirmesi için tasarlanmamıştır. Cihazınızın güvenliği ile ilgileniyorsanız lütfen uzman yardımı alın.
Yazar
Jaime Lannister
İndirilme
5
Görüntüleme
114
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Jaime Lannister ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.