Kaynak ikonu

Networkit 2021-12-18

indirmek için izniniz yok
logo_color.png


NetworKit, yüksek performanslı ağ analizi için açık kaynaklı bir araç takımıdır. Amacı, binlerce uçtan milyarlarca kenara kadar büyük ağların analizi için araçlar sağlamaktır. Bu amaçla, çoğu çok çekirdekli mimarileri kullanmak için paralel olan verimli grafik algoritmaları uygular. Bunlar, ağ analizinin standart ölçülerini hesaplamak içindir. NetworKit, ölçeklenebilirlik ve kapsamlılığa odaklanmıştır. NetworKit ayrıca algoritma mühendisliği için bir test ortamıdır ve yakın zamanda yayınlanan araştırmalardan yeni algoritmalar içerir.

NetworKit bir Python modülüdür. Yüksek performanslı algoritmalar C++ ile yazılır ve Cython araç zinciri aracılığıyla Python'a sunulur. Python da bize etkileşimli çalışma yeteneği ve veri analizi ve bilimsel hesaplama için zengin bir araç ortamı sağlar. Ayrıca, NetworKit'in çekirdeği, gerekirse yerel bir kitaplık olarak oluşturulabilir ve kullanılabilir.

Sağ üstten indirebilirsiniz.
  • Beğen
Tepkiler: Suskun
Yazar
Jaime Lannister
İndirilme
3
Görüntüleme
48
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Jaime Lannister ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.