Kaynak ikonu

Pwntools 4.7.0

indirmek için izniniz yok
2mowd1h.pngPwntools bir CTF çerçevesidir ve geliştirme kütüphanesini istismar eder. Python ile yazılmış, hızlı prototipleme ve geliştirme için tasarlanmıştır ve istismar yazmayı mümkün olduğunca basit hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Python:
from pwn import *
context(arch = 'i386', os = 'linux')

r = remote('exploitme.example.com', 31337)
# EXPLOIT CODE GOES HERE
r.send(asm(shellcraft.sh()))
r.interactive()

Kurmak


Pwntools en iyi 64 bit Ubuntu LTS sürümlerinde (14.04, 16.04, 18.04 ve 20.04) desteklenir. Çoğu işlevsellik Posix benzeri dağıtımda (Debian, Arch, FreeBSD, OSX vb.) çalışmalıdır.

Python3 önerilir, ancak Pwntools hala Python 2.7 ile çalışır. Pwntools işlevselliğinin çoğu bağımsız ve yalnızca Python'dur.


Kodlar;

apt-get update

apt-get install python3 python3-pip python3-dev git libssl-dev libffi-dev build-essential

python3 -m pip install --upgrade pip

python3 -m pip install --upgrade pwntools

Ancak, bazı özellikler (yabancı mimarileri birleştirme/sökme) Python olmayan bağımlılıklar gerektirir. Daha fazla bilgi için, yükleme yönergelerinin tamamına buradan bakın.

Belgeler için burada bulunan adresi ziyaret edebilirsiniz.

  • Beğen
Tepkiler: Easton
Yazar
Ghost Killer
İndirilme
0
Görüntüleme
80
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Ghost Killer ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.