Kaynak ikonu

QRLJacking V2.0

indirmek için izniniz yok
QRLJacking (Quick Response Code Login Jacking-Hızlı Yanıt Koduyla Oturum Açma Jacking): QR koduyla giriş özelliği olan uygulamalarla oturumları ele geçirebilen basit bir sosyal mühendislik saldırı aracıdır. Başka bir deyişle çevirimiçi hesapları ele geçirmek için kullanılır. Kullanıcının kandırılarak ve yanlış QR kodunu taramasını sağlayarak saldırganın çevirimiçi hesaba giriş yapmasını sağlayan yöntemdir.

Bunun sonucunda saldırgan, kurbanın hesabını ele geçirebilir ve hem cihazı hem de konumu hakkında bilgi toplayabilir.

Saldırganın, cihazı başarılı şekilde ele geçirebilmesi için saldırısını başlatırken süresi dolan QR kodlarını düzenli olarak klonlar ve kimlik avı sitelerinde görüntülenenleri yenileyecek komut dosyası yazması gerekir.
hvghz5t.jpg
Kod:
QRLJacking-Framework/index.html

QRLJacking-Framework/tmp.png

QRLJacking-Framework/tmp.svg

.DS_Store

__pycache__

.autocomplete_history

tmp.png

full.png

index.html

geckodriver.log

  • Beğen
Tepkiler: Ceys
Yazar
noktalıvirgül
İndirilme
2
Görüntüleme
121
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 1 değerlendirme

noktalıvirgül ait diğer kaynakar

  • Web-Brutator
    Kimlik doğrulama formları konusunda otomatik algılama ile bruteforce işlemi yapılabilir.
  • AntiSpy
    Zararlı yazılım alanında güçlü bir araç takımıdır; analiz eder, algılar, etkisiz hale getirir.

Son incelemeler

eline sağlık
noktalıvirgül
noktalıvirgül
Komutanım teşekkür ediyorum.
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.