Resource Hacker Full Türkçe

Resource Hacker Full Türkçe 5.1.8 Build 360

indirmek için izniniz yok
Resource-Hacker-Kaynak-Kod-D%C3%BCzenleme-Program%C4%B1.jpg

Resource Hacker bir dosya içine gömülen kaynakları görüntüleyebilir, değiştirebilir, ismini değiştirebilir, silebilir ve dışarı aktarabilirsiniz. Genellikle programlara ve oyunlara Türkçe yama (dil dosyası) gömmek için yani Türkçeleştirmek için Resource Hacker ve benzeri programlar kullanılmaktadır.

Bunun dışında örneğin bir masaüstü bilgisayar programının içindeki bir görseli alıp ayrı bir resim dosyası olarak bilgisayara kaydedebilir ve başka işlerde kullanabilirsiniz. Görsel yerine başka dosyaları örneğin dokümanları veya sesleri de bu şekilde ayrı birer dosya olarak kaydedebilirsiniz. Türkçe yama arşivin içerisinde vardır.


Örnek Kullanım Videosu;


Virüs Total;

Yazar
Maveraün Nehr
İndirilme
5
Görüntüleme
161
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Maveraün Nehr ait diğer kaynakar

 • Wireshark
  Wireshark
  Açık kaynak kodlu bir ağ, protokol analizi aracı
 • NetworkMiner
  NetworkMiner
  Windows ortamında çalışan bir Network Forensic Analysis uygulaması
 • Hex Editor Neo Ultimate
  Hex Editor Neo Ultimate
  Kod düzenleme renklendirme programı
 • Notepad++
  Notepad++
  Notepad Plus gelişmiş not defteri uygulaması.
 • Bintext
  Bintext
  String okuma uygulaması
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.