Kaynak ikonu

Telefon numarası üzerinden bilgi toplama aracı v2.3.8

indirmek için izniniz yok
Merhaba değerli TürkHackTeam ailesi,
Kullanabileceğiniz bu araç ile hedef bir numara hakkında birkaç temel bilgi edinebilirsiniz. Bu aracı hangi alanda kullanacağınız tamamen size kalmış.
İYİ FORUMLAR..Hedef numara hakkında;
- Bağlı olduğu operatör,
- Bulduğu şehir,
Gibi bilgileri görmenizi sağlar.

kurulum kodları;

Kod:
cd Desktop

git clone https://github.com/sundowndev/PhoneInfoga.git

cd PhoneInfoga

pip3 install -r requirements.txt

python3 phoneinfoga.py -n +90(hedef numara)

NOT : Hedef numarayı yazarken bağlı olduğu ülkenin kodunu yazmalısınız. Örneğin Türkiye kayıtlı hatlar için +90 ile başlamalı.
  • Beğen
Tepkiler: BASKWN
Yazar
4phrodite
İndirilme
2
Görüntüleme
243
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

4phrodite ait diğer kaynakar

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.