Turkhackteam.org/net - Ethical Hacking & Cyber Security Platform

Turkhackteam.org/net - Ethical Hacking & Cyber Security Platform (https://www.turkhackteam.org/)
-   Sağlık (https://www.turkhackteam.org/saglik/)
-   -   MHRS Hastane Randevu Üyelik ve Randevu alma - Alo 182 (https://www.turkhackteam.org/saglik/1144132-mhrs-hastane-randevu-uyelik-ve-randevu-alma-alo-182-a.html)

JohnDoe 17-06-2015 00:43 00:43

MHRS Hastane Randevu Üyelik ve Randevu alma - Alo 182
 
Mhrs! Sağlık sektörünün devrim gibi uygulaması. MHRS ile internetten randevu alma işlemleri için MHRS Hasta Randevu alma sistemine giriş yapılmalıdır. MHRS ile randevu alarak hastanede muayene olmak artık daha kolay ve zahmetsizdir. Hastane randevu alma sistemi için haberimizin detaylarına bakınız.
Sağlık alanında yapılan yenilikler ile birlikte vatandaşların sağlık hizmetlerinden yararlanması amacıylarandevu sistemine geçilmiştir. Randevu sistemi ile birlikte sağlık hizmetinden yararlanmak çok daha kolay bir hal almıştır. Önceki zamanlarda erken giderek sıra almak ve sırada beklemek gerekirken artık telefon ya da internet üzerinden randevu almak ile birlikte hastaneye randevu saatinde gitmeniz yeterli olmaktadır. Bubakımdan hastane randevu işlemleri hastalar için çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hâlihazırda hasta olan ve zor durumda olan vatandaşların hastanelerde kuyruk beklemesine gerek kalmadan saatinde tedavi olması ve tekrar evine dönebilmesi bu sistem ile mümkün kılmıştır.

Bu bakımdan sizler de online olarak randevu almak için MHRSonline randevu alma sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. MHRS sistemine giriş yaptıktan sonra ise vatandaşlık kimlik bilgileri ile birlikte üyeolmanız gerekir.Sadece bir defaya mahsus olarak yapacağınız üyelik işlemleri ile birlikte sonraki randevu alımlarınızda bu üye bilgilerini kullanmanız yeterli olacaktır. Üyelik işlemlerini başarılı gerçekleştirdikten sonra ücretsiz hastane randevu alma bölümünden kendiniz için randevu işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda vatandaşlar için büyük bir seçenek sunulmuştur. Ücretsiz olarak yapacağınız bu işlemlerde istediğiniz şekilde seçimde yapabilirsiniz. Hastane, doktor, tarih ve saat bilgisi seçerek dilediğiniz zaman için randevu almanız mümkündür. Bu konudaki tek kriter gün ve saatin boş olmasıdır. Hastane randevu alma konusunda diğer bir seçenek ise alo 182'dir. Dileyen vatandaşlarAlo 182'yi arayarak hastane randevu alma işlemlerini başarılı bir şekilde yapabilecektir

Tüm bu bilgiler doğrultusunda size MHRSonline randevu giriş ile hastane randevu alma işlemleri de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz hastane randevu alma işlemleri MHRS ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar haberimizdeki adımları takip ederek işlemlerinde gerçekleştirebilir.


Şu Anki Saat: 23:00

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.