Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Haberler
> Sağlık

Sağlık Sağlık Dünyasından Haberler

∆ Çocuk Sağlığında Öneriler

Sağlık

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 19-11-2017   #1
  • Offline
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Mar 2017
Nereden
Istanbul
Yaş
26
Mesajlar
Konular


  
Arrow ∆ Çocuk Sağlığında ÖnerilerBir çocuğun fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak iyi olması ebeveynlerin sağlayacağı güvenlik hissine ve özgüvene bağlıdır.

Bir çocuğun fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak iyi olması ebeveynlerin sağlayacağı güvenlik hissine ve özgüvene bağlıdır.

Anne sütüyle emzirme hayatın ileri safhalarında bazı gıdalara alerjik duyarlılıkların gelişme ihtimalini azaltır.

Bir çocuk katı gıdalar yemeye hazır olduğunda ebeveynler taze meyve ve sebzeleri, tahılları ve bakliyatları, balık ve tavuk gibi yağ oranı düşük proteinleri beslenmeye katabilir.

Dr. Maoshing Ni günümüzde çocukların yeme alışkanlıkları ile ilgili en büyük problemin aldıkları aşırı miktarda şeker olduğunu düşünmektedir. Ebeveynlere şekeri çocukların beslenmesinden tamamen çıkarmasını önerir.

Bir ebeveyn olarak çocuğunun aşı olmasına, ne zaman olacağına ve hangi hastalıklar için olacağına karar verme hakkınız vardır. Bu kararları doğru bir şekilde verebilmek için aşının sebep olabileceği negatif etkiler konusunda bilgili olmalı ve bu etkileri aşının faydalarıyla beraber tartmalısınız. Ayrıca çocuğunuza aşı yaptırmak için en az 6 aylık olmasını beklemeniz ve bir seferde sadece bir aşıyı yaptırmanız önerilmektedir.
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2017   #2
  • Offline
  • İhbar Hattı Görevlisi
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Sep 2016
Nereden
root@:~#
Mesajlar
Konular


  


Konuya kaynak ekleyiniz.
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.