THT DUYURU

Sağlık Sağlık Dünyasından Haberler

Seçenekler

Kadınların G Noktası Genişliyor

ÇağlaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2007
Nereden:
Ankara
Mesajlar:
9.955
Konular:
8959
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
212
Ticaret:
(0) %
21-09-2008 15:42
#1
Kadınların G Noktası Genişliyor
Bu aşı onların seksten daha çok zevk almasını sağlıyor…
İngiliz bilim adamları geçtiğimiz yıllarda orgazmı kolaylaştıran bir aşı geliştirdi. Londra’daki Cinsel Sağlık Merkezi’nde geliştirilen kolajen bazlı aşıya “G Shot” adıyla patent alındı. Aşı, G noktasının bulunduğu ****** duvarına yapılıyor ve o noktayı dolgunlaştırıp büyüterek kadınların daha kolay, daha çabuk ve daha uzun orgazm olmasını sağladığı ileri sürülüyor. Aşı bu yılın başında ABD’de hızla yayıldı. Tabii Türkiye’ye de geldi. İstanbul’da da G noktasını genişletmek isteyenler doktorların kapılarını çalıyor.
Alman jinekolog Dr. Ernest Grafenberg, cinsel ilişki sırasında, kadının cinsel organı içindeki bir bölgenin uyarıldığında kabardığını, bu şekilde kadının cinsel ilişkiden aldığı zevkin de arttığını 1950 yılında keşfetti. Daha sonra yapılan araştırmalardan bazıları da Graenberg’i haklı çıkarttı. Kadınların birçoğu bu noktadan uyarıldıklarında cinsel ilişkiden daha fazla zevk aldıklarını belirtti.
G noktası aşısını uygulayan Estetik ve Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oytun İdil de aşıyı şöyle anlatıyor: “İnsan vücudunun tüm dokularında bulunan maddelerden üretilen ve aşıda kullanılan dolgu maddesi, 4-6 ay arasında vücut tarafından eritiyor. 6 ay sonra yeniden aşı yaptırmak gerekiyor. Bu uygulamayı yaptığım kadınlar orgazmın, klitoral orgazmdan çok daha farklı ve daha yoğun olduğunu ifade ettiler. Çünkü iyi ve kaliteli bir orgazmın arkasında anlayış, sabır ve uyum kadar G noktasının uyarılması da yatıyor. Birkaç santim büyüklüğündeki G noktası alanının genişlemesi ile cinsel ilişki daha da zevkli hale geliyor.”

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler