TARİHTE BUGÜN

Sağlık Sağlık Dünyasından Haberler

Seçenekler

Mikropları yok etmenin yolu

Dejavue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
05/2008
Nereden:
Türkistan
Mesajlar:
3.750
Konular:
2413
Teşekkür (Etti):
178
Teşekkür (Aldı):
389
Ticaret:
(0) %
07-01-2009 17:52
#1
Arrow
Mikropları yok etmenin yolu
Mikropları yok etmenin yolu
Philips AVENT ile Çok Daha Hızlı, Güvenli ve Kolay Sterilizasyon.
Yıllardır bebeklerin ve annelerinin dünyasına sağlık katan Philips AVENT, beslenme gereçlerindeki tüm ev mikroplarını yok etmenin hızlı, güvenilir ve kolay yollarını sunuyor. Hastane metoduna dayalı buharlı strerilizörler üreten Philips AVENT, özellikle yeni doğan döneminde ve ilk 6 ay içinde bebek gereçleri için gerekli hijyeni sağlayan Elektrikli, Mikrodalga ve dünyada tek olan Elektronik sterilizörünü tüketicilere sunuyor.
Tüm Philips AVENT Buharlı Sterilizörlerine 6 adet Philips AVENT biberon sığarak tüm günlük beslenme gereçlerini tek seferde steril edebilme imkanı sunuyor. 2 ila 8 dakika arasında değişen sterilizasyon süreleri ile bekleme süresini kısaltan Philips AVENT, Mikrodalga Buhar Sterilizörünün hafif ve kompakt tasarımı ile seyahatlerinizde hayatınızı kolaylaştırırken, hızlı Elektrikli Buhar Sterilizörü ve dünyada ilk kez 24 saat sterilizasyon sağlayan akıllı Elektronik iQ24 Buhar Sterilizatörü ile her bebekli evdeki değişik ihtiyaçlar için alternatif çözümler sunuyor.
Ürünlerinin % 90’ını, tasarım ve üretim olarak dünyanın en yüksek uluslararası kalite belgesi ISO 9001 ile ödüllendirilen İngiltere’deki fabrikasında üreten Philips AVENT, yenilikçi, klinik onaylı ve kaliteli anne ve bebek ürün çeşitleri ile dikkat çekiyor. Ürünleri ve girişimcilikleri ile 3 kez Kraliyet ödülü sahibi de olan Philips AVENT’in Türkiye Distribütörü GRUP Baby ülkemiz anne ve bebeklerini kalite ile buluşturmaya devam ediyor.
---------------------
T
urkHackTeam.net/org
*D
ejavue*

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler