THT DUYURU

chat
Sağlık Sağlık Dünyasından Haberler

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Tercih edin: Kilo vermek mi seks yapmak mı?

piyanist_1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
07/2010
Nereden:
NiCeA
Mesajlar:
464
Konular:
86
Teşekkür (Etti):
22
Teşekkür (Aldı):
61
Ticaret:
(0) %
0
386
22-08-2010 17:03
#1
BD’de bin kadın ve bin erkeğe “Yaz boyunca seks yapmayı mı yoksa 5 kilo vermeyi mi tercih edersiniz” diye sormuşlar

Kadınların yüzde 50’si erkeklerin de yüzde 25’i kilolarından kurtulmayı tercih etmiş. Biz de aynı soruyu ünlülere sorduk.


Günseli Kato - Ressam
Seks ayağa düştü
Seks o kadar ayağa düştü ki, herkes istediği gibi ilişki kuruyor. Tabii ki, beş kilo vermeyi tercih ederler. Çünkü kilo vermek, kadınlar için yeni bir adam bulmak anlamına geliyor. Karşı cinsi tahrik etmek için yapılan bir şey diyet. Bence sürekli bundan bahsedenlerin ruh sağlıkları bozuk.

Seray Sever - Oyuncu
Ben de kadınım
Herhalde ben de beş kilo vermeyi tercih ederim. Kadınlar için kilo çok önemli. Ne kadar iyi giden bir beraberliğin olsa da güzellik öne geçebilir. Ve ben de kadınım.

Pakize Suda - Köşe yazarı
Beş kilo önemli
Beş kilo vermeyi tercih ederim çünkü beş kilo öyle bir şey sağlıyor ki... Sen o beş kiloyu ver güzelleş, kışın istediğin adamla birlikte ol. Ben böyle düşünüyorum.

Selahattin Dönmez - Uzman diyetisyen
Kilo vermeklazım
Kilolu bireylerin seks kabiliyetlerinde düşüş oluyor. Kendilerini daha iyi durumda gibi gösterseler bile zevk alma yetenekleri azalıyor. Kilo vermek duygusal, fiziksel, ruhsal olarak hayatın tadını alabilmek için gerekli.

Hande Kazanova - Sunucu
Zayıf olmak yetmiyor
Medya sayesinde ortalıkta mükemmel pek çok insan boy gösteriyor ve diğerleri de kendilerini her anlamda yetersiz hissediyor. Aslında insanlara çok güzel ya da zayıf olmak da yetmiyor. Bu defa mutlaka başka şeylere takılıyorlar. Bunlar bence ruh boşluğundan kaynaklanıyor.

Ece Uslu - Oyuncu
Hem diyet hem seks
Sanrım bunu tercih edenler çok uzun süredir evli olanlardır. Evlenmediğim için bu yanıtı vermeyeceğim. Seks de spor bir şekilde. Nasıl karşılaştırıldığını da bilmiyorum ama hem diyet hem seks diyorum.

Nebahat Çehre - Oyuncu
Yeni nesil başka düşünüyor
Seksle zayıflamayı bir araya getirmek ne anlama geliyor? Seks, duygularla ilgili bir şey. İnsanlar bunları nasıl bir arada düşünüyor bilmiyorum. Duygularla yapılan bir şey hesaplanamaz ki. Yani şimdi dursun sonra yaparım gibi. Ama yeni nesil başka düşünüyor sanırım.

Tuğba Özay - Manken
Seks yapmayı tercih ederim
Ben yaz boyunca seks yapmayı tercih ederim çünkü partnerinizle düzenli seks yaptığınız zaman, değil beş, 15 kilo da verebilirsiniz.
---------------------
İmza'yı görebilmeniz için Lütfen TEŞEKKÜR butonuna basınız...

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler