THT DUYURU

chat
Sağlık Sağlık Dünyasından Haberler

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Doğal İlacımız SU @ @

oguzhan65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
01/2010
Nereden:
tukhackteam
Yaş:
24
Mesajlar:
1.202
Konular:
522
Teşekkür (Etti):
98
Teşekkür (Aldı):
423
Ticaret:
(0) %
0
294
26-08-2010 03:46
#1
Görünüşünüzü SU içerek değiŞtirin!
2007 yılında yapılan bir araŞtırmaya gÖre gÜnde 500 ml. su icmenin cilde giden kan akışını artırdıĞı ortaya cıktı. GÜnlÜk yaşantınızda eĞer vÜcudunuz yeterli su almazsa cildiniz diğer organlara nazaran bundan daha fazla etkileniyor. Yani cildinizin daha yumuşak daha esnekdaha kırışıksız ve daha düzgün bir yapıya kavuşması için suyun mucizevi etkisinden mutlaka yararlanmalısın ız.

Depresyonun doğal ilacı SU!

Su içmek vücut fonksiyonları için Önemli olduğu kadar psikolojik olarak da bize pozitif bir yarar sağlıyor. Yurtiçi ve yurtdışında birçok sağlık kuruluşunun yaptığı araştırmalar sonucunda su serotonin ve diğer noransmitterler in (sinir ileticileri) üretimi için vazgeçilmez bir faktör. Uzmanlar hergün en az 15 litre su içmenin çalışma verimini artırdığını ve dikkat aralığını büyüttüğünü vurguluyor. Az su içmek ise yüksek derecede yorgunluk dikkat güçlüğü ve hafıza bozukluklukları na neden olabiliyor.

SU kanser için bir kalkan!

Bilindiği üzere yüksek oranda su tüketmek birçok hastalığın önünü kesiyor. Soğuk algınlığı kabızlık idrar yolu enfeksiyonları ve böbrek taşı gibi hastalıkların oluşma riskini azaltıyor. Kansere neden olan zararlı toksinlerin atılmasını hızlandırarak mesane kanserini önlemede ve enfeksiyon ile kanser hücrelerinin oluşabileceği bölgelerde bağışıklık sistemini güçlendirmede önemli bir rol oynuyor.


Gördüğünüz gibi su en doğal ve en çok ihtiyaç duyduğumuz doğal bir ilaç gibi. Kullandığımız suyun ph ve mineral değerleri çok önemliymiş. Bu yüzden doğal mineralli su tüketmek gerekiyor. Örneğin Saka Su bu konuda Türkiye'de AB standratlarında ki ilk doğal mineralli su. Ph değeri 822 ve yüksek kalsiyum miktarı içeriyor. Sadece susuzluğumuzu gidermek içİn paketlenmİş dİğer sular gİbİ değİL aynı zamanda sağlığımızada fayda sağlıyor.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler